تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ تکنولوژی , سایر تکنولوژی ها

با ابزارک ۳۳ نرم افزار را با هم نصب کنید

نرم افزارهای Android toolbox یا جعبه ابزار اندرویدی یکی از موضوعاتی است که در سال‌های اخیر مورد توجه کاربران گوشی‌های اندروید قرار گرفته است که دلیل آن هم تنوع ابزارهای کاربردی ارائه شده تنها توسط یک جعبه ابزار است. گاهی اوقات وقتی قصد داریم یک نرم‌افزار را روی گوشی‌مان نصب کنیم، نگران حجمی هستیم که قرار است این برنامه در گوشی ما اشغال کند. شاید یکی از دلایلی که ما را بارها از نصب نرم‌افزارهای خاص منع می‌کند، همین موضوع حجم باشد. حالا فرض کنید به چنین فردی پیشنهاد دهیم که ۳۳ نرم افزار را با هم نصب کند! مطمئنم که او هرگز چنین کاری نخواهد کرد اما اگر فکر می‌کنید این نرم‌افزارها از جمله ابزارهای پر کاربردی است که شما به آنها دائما نیاز پیدا خواهید کرد، می‌توانید از قانون ۳۳ در ۱ استفاده کنید و یک جعبه ابزار اندرویدی به نام اپلیکیشن ابزارک را نصب کنید!

امروز قصد داریم به معرفی این ابزار جادویی بپردازیم تا از طریق آن بتوانید به ابزارهای دلخواه‌تان به سادگی دسترسی داشته باشید.

از هر مارکتی که استفاده می‌کنید می‌توانید این برنامه را دریافت کنید اما توصیه ما به شما نصب این نرم‌افزار از کافه بازار است. بنابراین ابزارک را از کافه بازار دانلود کنید و بعد از نصب سریع آن را اجرا کنید تا با هم ویژگی‌هایش را دنبال کنیم.

همانطور که گفته شد این جعبه ابزار اندروید، ۳۳ اپلیکیشن را در خود جای داده است. شما هر نرم افزاری را که بخواهید می‌توانید در ابتدا باز کنید و با آن کار کنید اما ما برای نظم‌دهی به اپلیکیشن ابزارک، تصمیم داریم از ابتدا نرم‌افزارها را یکی یکی برسی کنیم تا چیزی از قلم نیفتد.

کنترل وزن

این روزها کنترل وزن واقعا سخت شده و یکی از دلایل آن این است که علم کنترل وزن به سادگی در دسترس‌مان قرار ندارد . ساده‌ترین چیزی که می‌تواند شما را در کنترل وزن موفق کند این است که بدانید چقدر اضافه وزن دارید و میزان دریافت کالری روزانه‌تان چقدر باید باشد تا به وزن ایده‌آل برسید. برای این مورد در ابزارک، بخشی وجود دارد به نام کنترل وزن. همین حالا روی آن ضربه بزنید تا رابط کاربردی ساده‌اش را مشاهده کنید. برنامه از شما یک سری اطلاعات اولیه می‌خواهد! خجالت نکشید و وزن خود را وارد کنید و با ارسال سن و دیگر مشخصه‌ها در انتهای اپلیکیشن ببینید که چقدر اضافه وزن دارید و زن ایده‌آل‌تان باید چقدر باشد. در چنین شرایطی است که می‌توانید کالری‌های دریافتی‌تان را تنظیم کنید کم کم وزن‌تان را کم کنید. با تغییرات سبک زندگی، به نظر می‌رسد که یک اپلیکیشن کنترل وزن اندرویدی برای افرادی که به تناسب اندام اهیمت می‌دهند ضروری است.

فاصله شهر

اگر به مقوله پیدا کردن فاصله شهرها به عنوان یک تفریح نگاه نکنیم، می‌توان گفت که این موضوع برای قشر خاصی اهمیت دارد اما شاید در طول سال لازم باشد فاصله شهرهایی را بسنجید. بخش فاصله شهر در جعبه ابزار اندرویدی ابزارک این فرصت را برایتان فراهم می‌کند. با نصب ابزارک شما یک نرم‌افزار پیدا کردن فاصله شهر توسط گوشی در اختیار دارید که با باز کردن این ابزار، می‌توانید شهرها را مشخص کنید که البته فرقی ندارد مبدا و مقصد را به جای یکدیگر بکار ببرید بلکه مهم آن فاصله‌ای است که به شما ارائه می‌دهد که البته بر اساس کیلومتر است.

میانبر تماس

من عموما نیاز دارم که روزانه با دوسه تا از همکاران و اعضای خانواده‌ام بیشتر در تماس باشم. البته پیدا کردن نام مخاطبین همیشه من را اذیت می‌کرد تا اینکه از ابزار میانبر تماس در این ابزارک استفاده کردم. به شما نیز توصیه می‌کنم، شماره‌هایی را که می‌خواهید دائما با آنها در تماس باشید، از طریق این ابزارک، به صفحه اصلی‌تان منتقل کنید و هر وقت که می‌خواهید با لمس میانبر، با آنها تماس بگیرید.

برای این کار بخش ایجاد میانبر را باز کنید و شماره و اطلاعات مورد نظر را به آن اضافه کنید و در نهایت، ایجاد میانبر را لمس کنید تا شماره فرد به صفحه اصلی گوشی‌تان انتقال پیدا کند.

مبدل عدد به حروف

یکی از کارهایی که این نرم‌افزار با دقت بالا انجام می‌دهد، تبدیل عدد به حروف است. شما هر عدد با هر تعداد ارقامی را که بنویسید می‌توانید توسط مبدل عدد به حروف در برنامه ابزارک، آن را به حروف فارسی تبدیل کنید. به دقت عدد تستی ما نگاه کنید.

مبدل تاریخ

یکی دیگر از چیزهایی که عموما همیشه برایم جالب بوده این است که تاریخ‌ها را به هم دیگر تبدیل کنم. برای این کار همیشه از وبسایت‌ها استفاده می‌کردم اما از وقتی که ابزارک را نصب کرده‌ام، توانسته‌ام، هر جا بدون نیاز به نت، تاریخ‌ها را به هم تبدیل کنم. برنامه تبدیل تاریخ‌ها به صورت قمری، شمسی و میلادی است.

قطب‌نما

در جعبه اندرویدی ابزارک که ما امروز به شما معرفی کردیم، قطب‌نما هم وجود دارد. برخی اوقات لازم می‌شود که جهت یابی داشته باشیم. همیشه نیاز ما به جهت‌یابی در شب رخ نمی‌دهد که بتوانیم از طریق ستارگان این کار را کنیم. هر چند من به شخصه در شب‌ها، در گم کردن قطب‌ها ماهرتر هستم اما این برنامه به شما کمک می‌کند که در هر شرایط روز و شب که باشید با قطب‌نما جهت‌ها را بهتر پیدا کنید.

تراز

یکی از مواردی که در جعبه ابزار قدیمی پدران ما هم وجود داشته است قطب‌نما است. بیشتر اوقاتی که به طبیعت می‌روم، برایم عجیب است که نمی‌توانم هموار بودن زمین را درست تشخیص دهم. البته شاید شما هم اینگونه باشید اما اگر دوست دارید از حس خود در چنین شرایطی مطمئن شوید، می‌توانید از این ابزار به نام تراز استفاده کنید. البته تراز در نجاری‌ها و کارهای صنایع دستی نیز به کار می‌آید. اگر روزانه با ابزار سخت‌افزاری تراز در ارتباط هستید بهتر است که این ابزار را به موبایل‌تان واگذار کنید. ابزارک تراز دارای منویی است که می‌توانید میزان حساسیت‌ها را در آن تنظیم کنید.

آینه

آینه از ضروریات هر فردی است چرا که در طول روز بارها پیش می‌آید که بتوانید خودتان را در آینه ببینید. این ابزار به شما کمک می‌کند که بتوانید از گوشی‌تان به عنوان یک آینه استفاده کنید.

تنظیمات صدا

این اپلیکیشن دارای بخشی به نام تنظیمات صدا است که به شما امکان می‌دهد، سریع به تنظیمات صوتی گوشی‌تان دسترسی پیدا کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید.

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشتی که در این اپلیکیشن گنجانده شده است به شما امکان می‌دهد بتوانید یادداشت‌های طولانی و کوتاه بنویسید و از ثبت خطورات ذهنی‌تان، باز نمانید. مزیت این اپلیکیشن یادداشت نویسی این است که به هر تعداد که بخواهید می‌توانید در آن یادداشت وارد کنید.

ماشین حساب

امروزه داشتن یک ماشین حساب مهندسی اندروید برای دانشجویان و حتی افراد عادی جامعه ضروری شده است که شما این نیاز را هم می‌توانید در این جعبه ابزار بر طرف نمایید. ماشین حسابی که در این اپلیکیشن وجود دارد، به شما امکان می‌دهد، حساب و کتاب‌هایتان را سریع و با دقت انجام دهید.

کرنومتر

برنامه کرنومتر، در اپلیکیشن ابزارک به شما امکان می‌دهد که بتوانید دقایق حساس را به درستی اندازه‌گیری کنید. همچنین با استفاده از امکانات حرکتی آن مثل تکان دادن گوشی برای ثبت رکوردها می‌توانید دقت بیشتری در اعداد ثبت شده داشته باشید.

برای اتمام این کار می‌توانید روی گزینه توقف ضربه بزنید.

جهان نما

برای بدست آوردن اطلاعات کشورهای جهان لازم نیست کتاب‌های آنچنانی بخرید یا اینکه شبانه روز در حال وبگردی باشید. بخش جهان نما در این ابزارک اندرویدی به شما کمک می‌کند ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین اطلاعات کشورها را که شاید روزانه با آنها در ارتباط باشید را پیدا کنید. اگر لازم باشد یک کشور را خیلی دقیق‌تر بشناسید، ابزارک به شما کمک می‌کند که مستقیما وارد صفحه مربوط به همان کشور در ویکی پدیا شوید.

پلاک‌یاب

کدام پلاک مال کدام شهر است؟ این یک سوال است که ممکن است ذهن شما را مشغول کند و برای پاسخ آن می‌توانید از اپلیکیشن پلاک یاب اندرویدی که در جعبه ابزار ابزارک ارائه شده استفاده کنید. فرض کنید که در شهر خود یک پلاک غیر از پلاک رسمی خودروهای محلی‌تان مشاهده می‌کنید، اگر کنجکاو باشید دوست دارید بدانید مهمان شهر شما از کدام منطقه به این شهر آمده است. برای این کار کافیست پلاک را به خاطر بسپارید و اطلاعات عمومی‌اش را در پلاک‌یاب مورد بررسی قرار دهید.

کد ملی

یک سوال دیگر، چطوری از روی کد ملی شهر محل تولد را تشخیص دهیم؟ بعضی اوقات متوجه می‌شویم که کدهای ملی از نظر پیشوند با هم فرق دارند اما این به محدوده شهر و استان بر می‌گردد. برای این که بتوانید کد ملی شهرهای مختلف را از طریق پیشنوندها دنبال کنید می‌توانید از ابزارک استفاده کنید. ابزارک را روی موبایل اندرویدی خود نصب کنید و بخش کد ملی را مشاهده کنید.

نقشه مترو

نقشه کامل مترو برای اندروید یک نیاز روزمره مردم تهران شده است. برای مسیریابی بهتر متروی تهران، ابزارک دارای امکانی است که به شما کمک می‌کند خطوط را تشخیص داده و مسیرتان را شناسایی کنید.

نقشه بی.آر.تی

علاوه بر نقشه مترو، شما می‌توانید نقشه بی.آر.تی را هم در ابزارک مدنظر قرار داده و خطوط و سرویس‌های مختلف در مسیرهای متفاوت آن را بررسی کرده و در مسیرهای خود بکار ببرید. رنگ‌بندی‌های متفاوت به درک بهتر مسیرها کمک می‌کند.

چراغ قوه

هر چند این روزها احتمال قطعی برق به حداقل رسیده اما ممکن است یک روز در جای تاریک بمانید و نیاز به نور داشته باشید. بهترین راهکار در چنین شرایط استثنایی باز کردن اپلیکیشن ابزارک و رفتن به سراغ برنامه چراغ قوه است. با باز کردن چراغ قوه، می‌توانید، رنگ نور و شدت آن را تنظیم کنید و محیط را با رنگ مورد نظر روشن کنید.

محل تماس

یکی از ویژگی‌های جالب ابزارک این است اکه با ابزار محل تماس، به شما کمک می کند، محل تماس، تماس‌های ورودی‌تان را مشخص کنید. البته باید ابتدا این قابلیت را فعال کنید و مدت زمان نمایش محل را مشخص کنید. حالا هر وقت کسی تماس بگیرد اطلاعات محل تماس وی به شما ارسال می‌شود.

لینک‌های مفید

اگر روزی در محلی باشید که دسترسی به اینترنت نداشته باشید اما حسابی حوصله‌تان سر رفته باشد سری به اپلیکیشن ابزارک بزنید و در بخش لینک‌های مفید اطلاعاتی که این برنامه ارائه داده را مدنظر قرار دهید و اوقات خود را با آن سپری کنید.

اشتراک‌گذاری

نرم‌افزار ابزارک اندرویدی، بخشی به نام اشتراک‌گذاری دارد. این بخش به شما کمک می‌کند تا بتوانید اپلیکیشن‌های‌تان را با دیگران به اشتراک بگذارید. البته با این بخش، نرم‌افزار را برای مخاطب خود ارسال می‌کنید و او باید نسخه مورد نظر را روی سیستم خود نصب کند.

لیست خرید

برنامه لیست خرید، در ابزارک اندرویدی، به شما کمک می‌کند که بتوانید محصولات مورد نظر خود را یادداشت کنید و زمانی که به خرید می‌روید، چیزی را از قلم نیندازید. امکان حذف و اضافه به سادگی وجود دارد.

بارکد اسکنر

بارکد اسکنر اندروید در بسیاری از موارد به شما کمک خواهد نمود. گاهی اوقات وسایلی در بازار مشاهده می‌کنیم که هیچ اطلاعی از جزییات آن و حتی طرز کار آن ها نمی‌دانیم. در چنین شرایطی کافی است که نرم افزار ابزارک روی گوشی‌تان نصب باشد. در همین موقع وارد بارکد اسکنر بشوید و اطلاعات اولیه را از آن دریافت کنید. در صورتی که به اینترنت متصل هستید از فرصت وبگردی استفاده کرده و جزییات محصول را پیدا کنید. برای این کار روی یکی از دو دکمه در انتهای عملیات اسکن کلیک کنید.

برای مثال می‌توانید جزییات محصول را در اینترنت به صورت زیر مشاهده کنید. حالا اگر مایل باشید می‌توانید روی یکی از لینک‌ها کلیک کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تایمر

تایمر نیز ابزاری است که در این ابزارک اندرویدی گنجانده شده و با رابط کاربری جالبی که دارد، به شما کمک می‌کند که بتوانید مدت زمان رخدادها را ثبت کنید. تایمر برای ایجاد زمان معکوس کاربرد دارد.

اینترنت همراه

روز به روز بر شمار سرویس‌های اینترنت همراه اپراتور ها اضافه می‌شود. در چنین شرایطی می‌توانید با در دست داشتن ابزارک از آخرین سرویس‌ها و بسته‌های اپراتورها مطلع شوید. برای این کار، من وارد بخش اینترنت همراه شدم و روی ایرانسل ضربه زدم تا وارد جزییات بسته‌های اینترنتی این اپراتور شوم.

با توجه به اطلاعات ایرانسل تا کنون سرویس‌های زیر توسط این اپراتور ارائه می‌شود.

اپلیکیشن خرید شارژ

برای خرید شارژ راه‌های مختلفی وجود دارد اما اگر شما این راه‌ها را فراموش کرده‌اید و یا مدت زمان زیادی است که سیم کارت اعتباری نداشته اید با ورود به بخش خرید شارژ در ابزارک، به شما امکان داده شده که روش‌های شارژ و خدمات جانبی شارژ را یاد بگیرید.

از جمله خدمات جانبی، انتقال شارژ است که با ضربه زدن بر آن، دستورالعمل آن را دریافت خواهید کرد. هر کدام از این گزینه‌ها در بردارنده اطلاعات کامل است که به خرید ساده و سریع شارژ منجر خواهد شد.

غذاهای سریع یا فینگر فود

پس از نصب ابزارک، یک اپلیکیشن کامل غذاهای فوری و فینگر فود در اختیار شما قرار دارد. غذاهای سریع از جمله غذاهایی است که دستورالعمل آنها چنان که باید در دسترس نیست به همین دلیل در نرم‌افزار ابزارک بخشی به نام غذای سریع وجود دارد که البته بیشتر به درد افراد پرمشغله و دانشجوها می‌خورد.

مثلا خورشت گوجه سبز برای من جالب بود. روی آن کلیک کردم و اطلاعات زیر را دریافت کردم. البته این خورشت را باید از ابتدای اردیبهشت تا انتهای آن طبخ کرد چرا که گوجه سبز محصول این ماه است. گفتنی است بعضی غذاها محدودیت‌های فصلی دارند و برخی خارجی‌اند و برخی محلی و ایرانی! حالا انتخاب با شماست.

پیامک مناسبتی

هر چند اینترنت پر از پیامک‌های مناسبتی است اما برای اینکه کار از محکم کاری عیب نمی‌کند، جعبه ابزار اندرویدی ابزارک بخش پیامک مناسبتی را در خود گنجانده تا در صورت مشکلات اینترنتی بتوانید پیامک‌های مناسبت‌های مختلف را در یک بخش داشته باشید و آنها را گلچین کنید و برای دیگران ارسال کنید.

یاد آور

اگر مشغله‌تان به قدری زیاد است که کارها را فراموش می‌کنید می‌توانید این کار را به یادآور ابزارک محول کنید. در این بخش می‌توانید کارهای مهم و زمان اجرای آن را تعیین کنید و به برنامه بگویید که در زمان خاص با ارسال زنگ هشدار شما را مطلع کند.

گیاهان دارویی

مقوله طب گیاهی و سنتی و اسلامی مقوله‌ای است که این روزها بیشتر مد نظر قرار گرفته است. اگر می‌خواهید اطلاعات کافی در مورد گیاهان دارویی پیدا کنید می‌توانید از ابزارک استفاده کنید، و داروهای گیاهی را شناسایی و در زمان ضروری مورد استفاده قرار دهید. اگر این جعبه ابزار را نصب کردید، حالا اپلیکیشن اندرویدی اطلاعات گیاهان دارویی در جعبه ابزار شما است و شما را در معرض طب سنتی و اسلامی قرار می‌دهد.

بازی چالش بینایی

اگر دوست دارید درصد قدرت بینایی و تشخیص رنگ‌ها را به چالش بکشید می‌توانید از فرصت تست چالش بینایی در ابزارک استفاده کنید.

قبله‌نما

پیدا کردن قبله در شهرهای ایران در کشور اسلامی ما موضوع مهمی است که به ابزار خاص خود نیز نیاز دارد. برای پیدا کردن قبله هر جا که باشید، می‌توانید از اپلیکیشن قبله نما استفاده کنید اما قبله‌نمایی که در جعبه ابزار ابزارک وجود دارد دارای راهنمایی‌های ضمنی است که شما را از مسیریابی و تعیین جهت دقیق مطمئن می‌کند.

ساعت جهانی 

کشورهای مختلف دارای تفاوت زمانی زیادی هستند و تنوع در این امر بسیار است. حالا اگر شما می‌خواهید تفاوت زمان‌ها را در کشورهای مختلف تعیین کنید می‌توانید از اپلیکیشن ساعت جهانی در ابزارک اندرویدی استفاده کنید. برای این کار بعد از نصب ابزارک کافیست به بخش ساعت جهانی بروید و کشورهای مد نظرتان را مشخص کنید و به تفاوت ساعت‌ها پی ببرید.

این ابزارک اندرویدی برنامه‌ای مناسب و کاربردی است که توصیه می‌کنیم حتما آن را روی سیستم خود نصب کرده وبه دیگران نیز پیشنهاد کنید. در صورتی که این مطلب را از طریق موبایل‌تان چک می‌کنید می‌توانید روی عبارت دانلود ابزارک اندروید از کافه بازار ضربه زده و مستقیما نرم‌افزار را از بازار دانلود و نصب کنید.

نظر خود را در مورد این ابزارک و اپلیکیشن با ما در میان بگذارید. از مزیت‌های این ابزارک اندرویدی این است که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است. شمار ابزارک‌های آن به قدری است که ارزش نگهداری آن روی گوشی شما را دارد. پس همین حالا به کافه بازار بروید و یا با کلیک بر لینک، دانلود ابزارک اندروید از کافه بازار، آن را روی گوشی خود نصب کنید.

0 دیدگاه 275 بازدید 15
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.