تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ سبک زندگی

استایل خودتان را بسازید

اغلب ما با کلمه ی فشن آشناییم اما شاید تعداد انگشت شماری از ما معنای واقعی این کلمه را بدانیم و از آن در زندگی روزمره خودمان بهره بجوییم.

واقعییت اینست که با شنیدن این کلمه به یاد لباس و مدل ها و کالکشن ها ی برندهای مختلف می افتیم،اما این ها فشن نیستند!فشن یک طرز فکر است یا یک سلیقه خاص و متفاوت.

سلیقه ی کسانی که از الان برای سال آینده مد و طرح های جدید طراحی می کنند و طرح هایشان اصطلاحا ترند می شود.تولید کنندها ی پوشاک از سلیقه ی آن ها کمک می گیرند و طبق طرح و الگوهای آن ها تولیدات خود را طراحی می کنند .

اینکه برخی از برندهای داخلی یا خارجی با استقبال خوبی مواجه نمی شوند و فروش چشمگیری ندارند حتما به خاطر کیفیت نیست ، اغلب به دلیل سلیقه و دیزاین است.

با این همه مد و استایل دو مقوله جدا از هم است.امسال یا فصل جدید ممکن است هرچیز مد و یا اصطلاحا ترند شود.اما این شما هستید که با کمک مد و طرح و الگو های موجود استایل شخصی و منحصر به فرد خودتان را میسازید.می توان به روز و طبق ترندهای جهانی بود و در عین حال بسیار شخصی و خاص.

از ظاهر کلاسیک غافل نشوید،مد های جدید ممکن است جذاب به نظر برسند اما کلاسیک ها هستند که همیشه ماندگار و شیک هستند.

این به این معنا نیست که نمی توانید از طرح های شلوغ استفاده کنید،اما ترکیبات ساده را در کنار این طرح های شلوغ از یاد نبرید.

با دنبال کردن اخبار و کانال های برند محبوبتان می توانید از آخرین مطالب و ترندها مطلع شوید اما همیشه به خاطر داشته باشید این شمایید که استایل شخصی خودتان را می سازید نه دیزاینرها .

از اکسسوری ها در جهت کامل کردن استایلتان استفاده کنید ،هیچ گاه تاثیر اکسسوری ها را دست کم نگیریدیک جفت گوشواره خاص،شال طرحدار و یا کمربند منحصر به فرد شما می تواند کمک به سزایی در شخصی کردن استایل شما کند.

رنگ های شاد یا خنثی فرقی نمی کند فقط نکته مهم اینست که آیا این رنگ مناسب رنگ پوست من است یا نه؟

در انتخاب طرح ها ی خاص و رنگارنگ پوشیدنجسارت به خرج دهید.سرتا پا یک رنگ نه تنها زیبا نیست بلکه خسته کننده هم هست!سعی کنید متنوع باشید،از عناصر خاص استفاده کنید و بدرخشید.

فراموش نکنید که همیشه داشتن سلیقه خوب مهم تر از داشتن طراح لباس اختصاصی است.شما برای داشتن یک استایل منحصر به فرد می بایست به یک الگو و طرح خاص وفادار بمانید،در اینصورت اطرافیانتان شما را با یک مدل موی خاص،برش خاص کت و یا یک مدل جین می شناسند.

 

 

1 دیدگاه 213 بازدید 8
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

یک دیدگاه

  1. sahar13 says:

    سلام
    مطلب جالبی بود

یک دیدگاه

  1. sahar13 says:

    سلام
    مطلب جالبی بود