تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ آموزش , تکنولوژی

چگونه فایل‌ها را سریع‌تر به اشتراک بگذاریم

Superbeam: این اپلیکشین از نرم‌افزارهای قدرتمند به اشتراک‌گذاری فایل از طریق WiFi Direct در اندروید است. ابتدا باید دستگاه‌ها را به وسیله کد QR و NFC و یا کد دستی با هم جفت کرد و سپس می‌توان فایل‌ها را دریافت یا ارسال کرد. تمامی فایل‌های دریافتی به‌طور پیش‌فرض در مسیر /sdcard/SuperBeam ذخیره می‌شوند. از قابلیت‌های این آپ قابلیت نام‌گذاری برای فایل‌هایی با اسم مشترک است. سرعت ارسال عکس و فیلم در این نرم‌افزار بسیار بالاست و می‌توان تمام فایل‌ها یا پوشه‌ها را یکباره فرستاد.

Zapya: این اپلیکشین نیز با سرعت ۲ مگابایت بر ثانیه فایل‌ها را با بالاترین سرعت از طریق وای‌فای می‌فرستد. در عین حال امکان ارسال فایل اشتراکی به چند نفر نیز در این نرم‌افزار فراهم شده است. برای ارسال فایل به اینترنت یا بلوتوث نیاز ندارید و از این اپلیکیشن مستقل عمل می‌کند. همچنین خود برنامه نیز حجم کمی از گوشی را اشغال می‌کند. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار قابلیت اشتراک‌گذاری اینترنت سیم کارت با افراد دیگر است. به طور دقیق می‌توان گفت سرعت انتقال این اپلیکیشن ۳۰ برابر بلوتوث است.

Cshare: این برنامه هم ۳۰ برابر بیشتر از بلوتوث سرعت دارد. از قابلیت‌های آن می‌توان به شناسایی دستگاه‌ها و انتقال فایل‌ها با استفاده از یک کلیک، قابلیت استفاده تا محدوده ۱۰۰ متری، قابلیت اشتراک‌گذاری به صورت گروهی و عدم نیاز به شبکه اشاره کرد.

SHAREit: این نرم‌افزار قابلیت ارسال فایل با استفاده از شبکه‌ی وای‌فای و نیز بلوتوث را دارد. از دیگر قابلیت‌های آن می‌توان به امکان دانلود از همه افراد متصل به شبکه و همچنین آپلود فایل برای آن‌ها، امکان نظردهی بر روی فایل‌های به اشتراک گذاشته شده، ممکن بودن انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل، استفاده از شبکه‌ی بلوتوث در صورت دسترسی نداشتن به شبکه وایرلس اشاره کرد.

0 دیدگاه 196 بازدید 9
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.