تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ تکنولوژی , خودرو

توان مدل ۲۰۱۷ لامبورگینی اونتادور اس افزایش می‌یابد

شرکت لامبورگینی در سال ۲۰۱۷ یک مدل دیگر از اونتادور با نام اونتادور اس را عرضه خواهد کرد که توان بیشتری دارد.

اتومبیل اونتادور (Aventador ) در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و با توجه به این که تولید این اتومبیل به این زودی‌ها متوقف نخواهد شد، حالا مدل جدیدی با ظاهری جدید در دست ساخت است. اتومبیل مورسیلاگو (Murcielago ) که اونتادور جایگزینش شد، به مدت ۹ سال تولید شد. مدل اونتادور اس با ظاهری جدید و توانی بیشتر از ۶۹۰ اسب بخار که توسط یک موتور ۶٫۵ لیتری V12 تولید می‌شود، در سال ۲۰۱۷ ارائه خواهد شد.

هنوز معلوم نیست این اتومبیل چه مقدار افزایش توان خواهد داشت؛ اما با در نظر گرفتن توان ۷۴۰ اسب بخاری اونتادور اس وی، احتمالاً افزایشی معادل ۲۰ اسب بخار خواهد داشت که توان این اتومبیل را به ۷۱۰ اسب بخار خواهد رساند. شرکت لامبورگینی در گذشته نیز اونتادوری با توان ۷۱۰ اسب بخار فروخته است که همان نسخه مختص سالگرد ۵۰ سالگی این شرکت است.

عکس‌هایی که به صورت پنهانی از این اتومبیل تهیه شده، نشان می‌دهد که اونتادور اس طرحی متفاوت و چند تغییر جزئی اما مهم دارد. ظاهراً در قسمت جلو، طرز قرارگیری هواکش‌ها تغییر کرده و یک هواکش دراز و باریک طرح لانه‌زنبوری در قسمت پایین دیده می‌شود. ورودی‌های بزرگ شش‌ضلعی جای خود را به دو ورودی کوچک‌تر داده‌اند که توسط یک تیغه از هم جدا می‌شوند.

در امتداد چرخ‌های عقب، ورودی‌هایی که از اونتادور اس وی الهام گرفته شده، از شانه‌های اتومبیل دیده می‌شوند. در قسمت عقب، یک دیفیوزر با ظاهری جدید و متهاجم میزبان یک اگزوز بزرگ با طراحی جدید است. احتمالاً به زودی شاهد اخبار جدیدی در مورد این اتومبیل خواهیم بود.

0 دیدگاه 179 بازدید 4
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.