تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ تکنولوژی , گجت

انفجار گوشی موبایل جدید شرکت سامسونگ (گلکسی نوت ۷) در یک رستوران

چندی پیش با شندین خبری مبنی بر اینکه گوشی جدید شرکت سامسونگ (گلکسی نوت ۷) آتش گرفته و منفجر شده است تمامی نگاه ها به سوی این شرکت چرخید تا پاسخ و دلیلی برای این فاجعه ارایه دهند. براساس اطلاعات دریافتی از سوی سازمان تکنولوژی و استاندارد کره‌ی جنوبی، شرکت سامسونگ دلایل آتش سوزی و انفجار گلکسی نوت ۷ را در نحوه ساخت و پیاده سازی باتری این گوشی دانسته است. طی تحقیقات انجام شده در زمان ساخت این باتری فشار زیادی به باتری وارد شده است و همین امر باعث شده تا در زمان شارژ شدن دچار آتش سوزی و انفجار شود.

به همین ترتیب تا کنون اخباری از انفجار گلکسی نوت ۷ بدست آمده است که در جریان یکی از همین انفجار ها در یکی از پرواز های کشور امریکا باعث شده است تا مسافران پرواز از هواپیما خارج شوند

این روزها نیز در رسانه ها و شبکه های خبری و شبکه‌های اجتماعی فیلم آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ تیتر اول می باشد که استنادی دیگر بر خطرناک بودن این تلفن همراه است. ویدیویی که توسط یکی از مشتریان فست فود برگر کینگ در کشور کره جنوبی گرفته شده، شاهد آن هسنتیم که چگونه یک گلکسی نوت ۷ دچار احتراق می‌ شود. با این اتفاق این دومین باری است که گوشی گلکسی نوت ۷ در کشور کره جنوبی آتش گرفته و حادثه آفرین می شود. مورد اول در استادیوم ورزشی بیسبال ایگلز پارک (Eagles Park) در هانوا (Hanwha) اتفاق افتاده بود؛ لازم به ذکر است که اگر این اتفاق زمانی رخ میداد که تلفن همراه در جیب شخص بود قطعا شاهد اتفاق ناگواری بودیم. حال اگر گوشی گلکسی نوت ۷ در دست دارید و هنوز تصمیم به تعویض این گوشی نگرفته اید سریعا اقدام کرده و این گوشی را با برند دیگری یا با گوشی از سری جدید معوضه کنید.
در ادامه این اتفاقات شرکت سامسونگ گوشی های توضیع شده را با نسخه جدید و ایمن تعویض کرد ولی باز هم شاهد اتفاقات عجیب در سری جدید نیز بودیم که همین امر باعث شد تا فروشگاه های آمریکا فروش این گوشی را متوقف کرد.

پس از اتفاقات بوجود آمده خبرهایی مبنی در متوقف کردن ساخت و تولید این گوشی هوشمند به گوشی می رسد البته لازم به ذکر است که شرکت سامسونگ هنوز به طور رسمی این موضوع را تایید و یا رد نکرده است

1 دیدگاه 176 بازدید 11
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

یک دیدگاه

یک دیدگاه