تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ دلنوشته , لحظه های خودمونی , هنر و ادبیات

بانو…

سلام بانو

این روزها حال دلت چطور است؟

الهی همیشه دل مهربانت آرام باشد و بی‌قراری از سرزمین نازک نارنجی قلبت کوچ کند و هرگز بازنگردد. بانوی مهربانی این را بدان که تو فرشته خدا روی زمینی و می‎دانی که فرشته‌ها ذاتا به دل می‌نشینند.

می‌دانی دلبری کردن به تو می‌آید؛ زیبایت می‌کند؛ قلبت سرشار از حس بودن می‌شود…  چشم‌هایت برق می‌زنند… لبخندت زیباتر می‌شود… وقتی دلبری می‌کنی حالت خوب می‌شود … پس دلبری کن.

نگذار قانون این روزهای «زیباترین‌های مصنوعی» فریبت دهد.، ذات وجود تو زیباست. بدرخش آنچنان که نورت کل جهان هستی را در برگیرد. بلند بلند بخند و شادی کن، تو یک عضو مستقل و کامل از جهان هستی. دنیا نیازمند وجود مقدس توست، نترس و در این سرزمین به آرامی گام بردار.

فرشته یادت باشد لبخند و شادمانی هم از نعمت‌های خدا هستند که تو نیز از  آن بهره‌مند شده‌ای. بانوی زیبایی، بانوی مهربانی، نازک نارنجی دوست داشتنی، برخیز که شادی دنیا از تو آغاز می‌شود و تو مالک کل دنیایی؛ تو می‌توانی هر آنچه را که می‌خواهی بدست بیاوری، تو قدرتمندی.

بانو فقط باید بخواهی تا بتوانی کل دنیا را به اسارت مهربانیت در آوری. مهربانی تو دُرّ گرانبهایی است که نباید ساده آن را در اختیار غریبه‌ها بگذاری.

قدر زن بودنت را بدان و با شهامت در میان رویایی گام بردار که مستحق آن هستی، هر آنچه در ذهنت می‌گذرد  همان است که لیاقتش را داری پس از رویاهایت نترس و برای رسیدن به آنها با تمام وجودت بجنگ.

تو هستی تا دنیا ادامه دهد … بدون تو دنیا رو به نیستی می‌رود …

ای جریان هستی باش و بدان نوش وجود توست که هستی این چنین استوار ادامه دارد.

تقدیم به تمام فرشتگان جهان هستی بانوان مهربان سرزمینم با آرزوی آرامش، شادی، خوشبختی

0 دیدگاه 206 بازدید 3
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.