تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ خانواده , سبک زندگی

با این روش‌ها رمانتیک باشیم

به هدایایی که می‌دهید فکر کنید: سعی کنید هدیه را با توجه به علائق همسرتان انتخاب کنید.

یادداشت‌های رمانتیک را فراموش نکنید: احساسات خود را روی برگه‌های یادداشت بنویسید و در جاهای مختلف نصب کنید. اگر صبح‌ها زودتر از همسرتان از خانه خارج می‌شوید یادداشت را روی آینه دستشویی بچسبانید. اگر همسرتان اهل مطالعه است، آن را بین صفحات کتابی که می‌خواند بگذارید. اگر همسرتان به مسافرت می‌رود آن را داخل لوازم سفرش بگذارید تا وقتی از شما دور بود شما را همیشه در کنارش احساس کند.

در طول روز از فرستادن ایمیل یا sms رمانتیک غافل نشوید و از احوالش جویا شوید.

در ابراز احساسات خلاقیت داشته باشید: مثلا می‌توانید حرفهای رمانتیک و پیغام‌های عاشقانه‌تان را روی CD ضبط کنید و داخل دستگاه ضبط ماشین همسرتان قرار دهید و منتظر باشید تا زمانی که ماشین خود را روشن کرد سورپرایز شود.

توجه کنید که برای اینکه یک شب رمانتیک داشته باشید نیازی نیست منتظر مناسبت‌هایی مانند تولد یا سالگرد ازدواج‌تان باشید. می‌توانید هر زمانی این شب را برنامه‌ریزی و اجرا کنید.

ارتباط‌های جسمی را هیچگاه فراموش نکنید: اگر با هم به خرید می‌روید دست همسرتان را بگیرید یا اگر با هم در خانه فیلم تماشا میکنید در آغوش بگیریدش.

از لحاظ ظاهری همیشه مرتب باشید: نوع لباس پوشیدن، اصلاح کردن و مرتب بودن ظاهری‌تان را همیشه به گونه‌ای انجام دهید که انگار روزهای اول آشنایی‌تان است.

هفته‌ای یک روز را با هم بیرون بروید: کوهنوردی، رفتن کنار ساحل دریا، تماشای غروب آفتاب، یا طبیعت‌گردی را حتما در برنامه مشترک‌تان داشته باشید.

بعضی زمان‌ها را بدون همدیگر بگذرانید: شاید این مرحله چندان رمانتیک به نظر نرسد. اما بعضی زمان‌ها را هرکدام برای گذراندن با دوستان هم جنس خود داشته باشید. این کار باعث می‌شود هم قدر لحظه‌های با هم بودن‌تان را بیشتر بدانید هم در زمانی که از هم دور هستید فرصت ابراز دلتنگی به همدیگر را خواهید داشت.

0 دیدگاه 112 بازدید 2
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.