تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ خانواده , سبک زندگی , سرگرمی , سفر و گردشگری

چگونه با درآمد کم بودجه‌ای را به تعطیلات خانواده اختصاص دهیم

درآمد و بودجه‌ی خانواده را بررسی کنید. حوزه‌هایی را بیابید که می‌توانید در آنها صرفه‌جویی کنید، مانند خرید لباس اضافی، شام بیرون، یا کوتاهی مو. هر سکه و پولی را که دریافت می‌کنید پس انداز کنید. شیشه‌ی بزرگی بردارید و از خانواده بخواهید هر پولی را که در کیف‌شان می‌ماند، هر از گاهی در آن بیاندازند. قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.

کارهای کوچکی انجام دهید. خانم خانه می‌تواند در منزل لوازم آرایشی بفروشد یا برای مغازه‌ها ترشی درست کند. مرد خانه هم می‌تواند هنگام برگشتن از سر کار چند مسافر سوار کند و تمام این پول را از هزینه‌ی ماهانه جدا در نظر بگیرند.

از کوپن‌های تخفیف ارائه شده در سایت‌های تخفیف استفاده کنید. به هایپرمارکت‌ها بروید و محصولات ارزان‌تر و با تخفیف بیشتر را خریداری کنید. سپس هزینه‌ی تخفیف گرفته شده را در شیشه‌ی پس انداز بریزید. به یاد داشته باشید که دچار وسوسه‌ی هایپرمارکتی نشوید و بیشتر از مقدار مصرف خرید نکنید.

بروشور آژانس‌های مسافرتی را بررسی کنید. مقصدهای ارزان و تفریحی مناسب خانواده را بیابید. در اینترنت در شهر مذکور به دنبال هتل‌های کم هزینه، رستوران‌های به صرفه و فعالیت‌های خانوادگی کم خرج‌تر بگردید. زمان‌های تخفیف پیک آژانس‌های مسافرتی را تعیین کنید و در این فصول با تقریبا نیمی از هزینه‌ی رایج سفر کنید.

نکات و هشدارها

خرداد و دی ماه در اوج امتحانات مدرسه‌ها معمولا تورها و بلیط هواپیما ارزان‌تر است.

0 دیدگاه 158 بازدید 5
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.