تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ تکنولوژی

تلگرام با تغییرات بسیار مهم و کاربردی

ازین پس قادر خواهید بود پیام، استیکر و اموجی‌های ارسال شده را حذف (UnSend) کنید.بطوری که پیام مورد نظر از گوشی شخص مقابل نیز پاک شود.این امکان برای هر دو نوع پیام های Seen شده یا نشده امکان پذیر خواهد بود.

این نسخه تلگرام مکان اسکرول صفحه رو به خاطر خواهد سپارد.از این پس اگر هنگام مطالعه مطالب یک کانال یا گروه از آن خارج شوید و مجدد به آن برگردید،همه چیز از همانجایی که خارج شده بودید نمایش داده خواهد شد و مانند قبل به آخرین پیام منتقل نخواهید شد.

گزارش ریز به ریز مصرف دیتا در اینترنت سیم کارت یا وای فای، بطوری که میتوانید میزان دقیق ارسال یا دریافت فایل ها را برحسب تعداد و حجم مشاهده کنید. نکته جالب تفکیک شدن فایل ها است به این معنا که می توانید این گزارش دقیق را به طور جداگانه برای عکس ها، ویدیوها، صداها و … مشاهده کنید.نمایش مصرف اینترنت درقسمت تنظیمات “mobile Data usage

تغییر چهارم فعال شدن دامین T.ME است. از این پس برای لینک دادن به یک آیدی، گروه یا کانال نیاز نیست telegram.me را در ابتدای آن تایپ کنید و می توانید تنها با استفاده از t.me/user لینک خود را ارسال کنید.

اضافه شدن تاریخ شناور در صفحه گفتگو است. ازین پس زمانیکه پیام های یک شخص یا کانال را اسکرول می کنید همزمان با اسکرول تاریخ دریافت پیام ها نیز به صورت شناور نمایش داده می شود تا به راحتی متوجه تاریخ دریافت پیام مورد نظر شوید.

تغییر مهم دیگری که شاهد آن بودیم اضافه شدن اموجی های جدید است که آرشیو اموجی های دوست داشتنی را بیش از پیش تکمیل خواهد.

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.

0 دیدگاه 221 بازدید 3
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.