تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

درباره ما

این لحظه فرصتی است برای ذهن های کنجکاو، کسانی که دوست دارند بیشتر بخوانند، آنها که به نوشتن علاقه دارند، دوست دارند یاد بگیرند و یاد بدهند. در این لحظه می توانید درباره علاقه تان بنویسید، از آنچه با فناوری در ارتباط است تا شعر تا داستان. می توانید نوشته هایتان را به دیگران نشان دهید، نظرشان را بدانید و درباره نوشته های دیگران نظر بدهید.

ما اگر نویسنده نباشیم، آدمهایی هستیم که نوشتن را دوست داریم. می خواهیم کاری کنیم که اگر شما هم نوشتن را دوست دارید، بنویسید و آن را ادامه دهید. برای اینکه شما را به نوشتن هرچه بیشتر ترغیب کنیم علاوه بر ایجاد فرصتی برای دیده شدن نوشته هایتان،  این امکان را فراهم آورده ایم که با نوشتن درآمد کسب کنید، از نویسنده های تازه کار تا حرفه ای تر ها.

ولی اصلا چرا بنویسیم؟ خیلی ها فکر می کنند نوشتن تلاشی ست برای شناخت خودمان و جهانی که در آن زندگی میکنیم، برخی نوشتن را راهی برای بیان عمیق ترین احساساتشان انتخاب می کنند، خیلی ها هم هستند که دوست دارند از طریق نوشتن درآمد کسب کنند و شغلشان نویسندگی باشد.

فارغ از اینکه به نوشتن چطور نگاه می کنیم، مهم ترین بخش در نوشتن مخاطب یا خواننده است، کسی که جایی دور یا نزدیک به نوشته های ما علاقه نشان می دهد. برای موفق بودن در جذب مخاطب – بویژه در فضای آنلاین و اینترنت – یک سری نکات کلی هست که در نظر داشتن آنها هنگام نوشتن خالی از لطف نیست.

این راهنمایی ها را می توانید اینجا بخوانید.