تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ سینما و تئاتر , هنر و ادبیات

دست رد سامیه لک به شبکه GEM

ستاره اسکندری در گفتگو با میزان گفت: خدا را شکر سامیه لک حال بسیار خوبی دارد. وی ادامه داد: تا حدود ۱۰ روز آینده سامیه لک به ایران می‌آید و قرار است در این سری از آمدنش، مدت زمان بیشتری بماند.

بازیگر سریال تلویزیونی «مرگ تدریجی یک رویا» تصریح کرد: تا جایی که بنده اطلاع دارم، برای کار کردن در شبکه GEM به سامیه لک هم پیشنهادهایی داده شده اما او قبول نکرده چرا که به شدت علاقمند است در ایران فعالیت داشته باشد.

اسکندری اظهار کرد: به تازگی در دو فیلم سینمایی دریاچه ماهی و خانه کاغذی به ایفای نقش پرداخته‌ام. وی افزود: در جدیدترین اثر سینمایی تهمینه میلانی، ملی و راه‌های نرفته‌اش نیز حضور پیدا کرده‌ام.

بازیگر فیلم سینمایی خانه کاغذی خاطرنشان کرد: سه اثر دارم که برای جشنواره فیلم فجر آماده شده؛ اما نمی‌دانم که کدام یک از آنها به جشنواره راه پیدا می‌کند.

گفتنی است، ستاره اسکندری و سامیه لک در سریال تلویزیونی «مرگ تدریجی یک رویا» به کارگردانی فریدون جیرانی در نقش دو خواهر به نام‌های ساناز و مارال در مقابل یکدیگر به ایفای نقش می‌پرداختند.

در این اثر همچنین دانیال حکیمی، آشا محرابی، مهسا کرامتی، مائده طهماسبی، فریدون محرابی، شیوا خنیاگر و ناصر طهماسب به ایفای نقش پرداخته‌اند.

0 دیدگاه 113 بازدید 0
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.