تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

راهنمای این لحظه

این لحظه چیست؟

این لحظه بستری برای انتشار مقاله و مطلب در موضوعات مختلف است که نویسندگان آن خود شما هستید. در این لحظه می توانید با ابجاد حساب کاربری، درباره موضوعات مورد علاقه تان شروع به نوشتن کنید، ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید و در کنار تمرین توانمندیهای فردیتان، بنویسید و درآمد کسب کنید.

هدف در این لحظه، ایجاد انگیزه برای ادامه و یا شروع نوشتن است، خودتان را به چالش بکشید، در اینترنت یا دیگر منابع موجود تحقیق کنید، از کوچک شروع کنید و به زبان خودتان بنویسید، نوشتن را دست کم نگیرید؛ نوشتن عاملی بی اندازه تاثیرگذار در رشد فردی است. بنابراین از کپی کردن و تکرار متن های دیگران بپرهزید، تحقیق کنید، از منابع موجود در اینترنت استفاده کنید و نوشته متعلق به خودتان را در این لحظه منتشر کنید.

ازآنجایی که درآمد شما براساس تعداد بازدید صورت گرفته از مطالبتان محاسبه می شود، برای بهبود کیفی و افزایش بازدید مطالبتان می توانید از نکات کلی زیر استفاده کنید:

کیفیت مطلب و استمرار خیلی خیلی مهم است!

مطلب کاربردی، با کیفیت و جذاب، همیشه و همیشه خواننده خواهند داشت. مهم تر از هر چیز این است که مطالب خود را با کیفیت، از روی علاقه و آگاهی بنویسید؛ تا خواننده و درآمد بیشتری داشته باشید.

برای مطالعه بیشتر درباره نحوه تولید محتوا می توانید به نوشته: ۱۱ نکته اساسی در تولید محتوای اثر بخش مراجعه کنید.

استمرار در نوشتن اهمیت زیادی دارد، شاید مطالب ابتدایی شما بازدید زیادی نداشته باشند اما با ادامه نوشتن و انتشار مطلب، بازدیدکنندگان، شما را به عنوان نویسنده ای معتبرخواهند شناخت و ناخودآگاه با دیدن نام شما، روی مطالبتان مکث خواهند کرد. این سه عامل مهم در نویسندگی را همواره به خاطر بسپارید: تمرین، تمرین و تمرین.

علاوه بر جذابیت و کیفیت باطنی، کیفیت ظاهری و ساختاربندی درست محتوا نیز در ترغیب مخاطب به مطالعه کامل نوشته و یا پیگیری دیگر نوشته های شما نقش مهمی دارد. آشنایی با نحوه ساختار سازی مطالب را می توانید در این لینک بخوانید.

مطالبتان را به اشتراک بگذارید

یک راه خوب برای افزایش تعداد بازدید نوشته هایتان، به اشتراک گذاری آنها در شبکه‌های اجتماعی است. لینک مطلب خود را در شبکه‌های اجتماعی و در اختیار دیگر دوستانتان قرار دهید، به این ترتیب علاوه بر دریافت نظر آنها، می توانید خوانندگان دیگری که ممکن است به نوشته های شما علاقمند باشند را هم پیدا کنید.
مهمترین اصل در اشتراک گذاری مطالب، نظم و استمرار است. به خاطر داشته باشید آشنایان بهترین نقطه برای شروع هستند.

چطور در این لحظه مطلب بنویسیم؟

۱- برای شروع حساب کاربری خودتان را بسازید.
۲- توجه داشته باشید ثبت حساب کاربری به معنای پذیرش قوانین «این لحظه» از طرف شما است.
۳- نوشته خود را در قسمت «انتشار مطلب» وارد کرده و مشخص کنید متن شما مربوط به کدام یک از دسته بندی های موجود است.
۴- درخواست انتشار مطلب را ثبت کنید.
۵- کافی است کمی حوصله کنید! مطلب شما در صورت عدم مغایرت با قوانین، منتشر خواهد شد.

قوانین و مقررات

۱- مطالب شما در صورتی به انتشار خواهد رسید که مغایر با قوانین نظام جمهوری اسلامی و حاکم بر کشور نباشد.
۲- در صورت نگارش متنی مغایر با قوانین کشور، «این لحظه» از این حق برخوردار است که از انتشار آن جلوگیری کند.
۳- مطلب کپی شده از مطالب موجود دربستر اینترنت نباشد. در صورت کپی بودن مطلب، هیئت تحریریه این لحظه مطلب را منتشر نخواهد کرد (این موضوع به معنای عدم استفده از منابع اینترنتی نیست). 

 

درآمد من چطور محاسبه می شود ؟

۱- پرداخت وجه به نویسنده بر اساس بازدید از مطلب وی خواهد بود.

۲- برای تسویه حساب می بایست به پروفایل شخصی تان در “این لحظه” وارد شوید و در بخش “اطلاعات مالی و درآمد” پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، روی دکمه “درخواست تسویه” کلیک کنید. دقت داشته باشید که تسویه حساب ها برای درآمدهای بالای ۲۵  هزار تومان و هر سه شنبه انجام می شود.
۳- در اینجا بازدید از مطلب به معنای ورود شخص حقیقی به صفحه مطلب بوده و تکرار ورود یک شخص به همان صفحه (تا یک ماه پس از بازدید) به عنوان بازدید جدید محصوب نخواهد شد. همچنین بستر «این لحظه» با استفاده از سیستم امنیتی خود ورود و استفاده از روبات ها و بازدیدهای غیر حقیقی را تشخیص داده و جزو بازدید از متن محسوب نخواهد کرد.
۳-  میزان درآمد شما به ازای هربازدید ۳٫۵ تومان خواهد بود.
۴- در صورت دریافت ۵۰۰۰ بازدید در مجموع مطالب، علاوه بر درآمد کسب شده از طریق بازدید، مبلغ ۵۰۰۰ تومان اضافه بر درآمد عادی­تان به شما تعلق خواهد گرفت.
۵- در صورت دریافت ۷۰۰۰ بازدید در مجموع مطالب، علاوه بر درآمد کسب شده از طریق بازدید، مبلغ ۷۰۰۰تومان اضافه بر درآمد عادی­تان به شما تعلق خواهد گرفت.
۶- – در صورت دریافت ۱۰۰۰۰ بازدید در مجموع مطالب، علاوه بر درآمد کسب شده از طریق بازدید، مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان اضافه بر درآمد عادی­تان به شما تعلق خواهد گرفت.