تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ سبک زندگی , مد و زیبایی

با رنگ موی دودی طلایی شیک و به روز باشید

در دنیای مد، نوآوری و خلاقیت همیشه حرف اول را می‌زند. امسال هم بیشتر توجه متخصصان دنیای زیبایی به سمت آرایش‌ها، رنگ موها، طرح‌ها و حتی لباس‌های مات جلب شده است. طرح‌های مات این قدرت را دارند که همیشه و همه جا، چه در محل کار و چه در یک مهمانی شما را شیک و جذاب نشان بدهند.

رنگ موی مناسب با این آرایش ترکیب رنگ‌های دودی و خاکستری همراه با رنگ‌های دیگر است. رنگ موی دودی طلایی یک رنگ موی بسیار شیک و کلاسیک است و به دلیل زیبایی منحصر به فردش امسال جز رنگ موهای پر طرفدار در سراسر جهان بوده است.

این رنگ مو که  ترکیبی از رنگ‌های طلایی و دودی است، نسبت به رنگ موی طلایی زردی کمتری دارد و شفافیت و درخشندگی بیشتری نیز نسبت به رنگ دودی خالص دارد؛ سری رنگ های دودی علاوه بر رنگ های اصلی دارای تم خاکستری و بنفش هستند و زیبایی خاص حاصل از ترکیب این دو رنگ مو به همین دلیل هم است. رنگ طلایی دودی  جز گروه رنگ‌های مات و به راحتی با رنگ‌هایی با پس زمینه آبی و نقره‌ای ترکیب می‌شود.

از این رنگ می‌توانید برای رنگساژ مش یا هافلایت‌های طرح امبر هم استفاده کنید. طرح مش امبر یک مش سه رنگ است. برای مش‌های امبر اصولا از رنگ ریشه طبیعی و برای ساقه موها از ۲ رنگساژ متفاوت استفاده می‌شود. می‌توانید برای قسمت اول ساقه از رنگساژ قوی‌تر (تیره‌تر) با مقدار واریاسیون و رنگ پایه بیشتر استفاده کنید، در عین حال باید حواستان باشد و از درصد اکسیدان کمتری برای ساختن این رنگ استفاده کنید. برای انتهای ساقه مو که  معمولا رنگ روشن‌تری دارد از اکسیدان بیشتر و رنگ روشن‌تری استفاده کرد. دقت داشته باشید که برای به دست آوردن این رنگ تعیین پایه رنگ مو بسیار مهم است و همان طور که می‌دانید، پایه هر رنگ میزان تیرگی و روشن آن است.

گروه طبیعی رنگ موها این پایه را کاملا از مشکی تیره تا روشن در هر کاتالوگی نمایش می‌دهند. این مورد را در نظر داشته باشید که پایه رنگ موی شما برای داشتن این رنگ باید در حدود ۸ تا ۱۰ (یعنی بدون زردی) باشد. با کم و زیاد کردن میزان رنگ و واریاسیون و اکسیدان می‌توانید طیف مختلفی از رنگ دودی طلایی داشته باشید. این رنگ مو جز رنگ موهای ترکیبی است و شما می‌توانید با کمک کارشناس‌های رنگ موی خانم به راحتی فرمولش را داشته باشید.

پکیج  پیشنهادی اول: رنگ مو دودی طلایی مدیا

-رنگ مو دودی ۹٫۲ مدیا ۶۰میلی‌لیتر معادل نصف بیشنر تیوپ

-رنگ مو طلایی ۸٫۵ مدیا ۴۰میلی‌لیتر معادل دو پنجم تیوپ

-رنگ مو واریاسیون ۰۰۵ مدیا ۰٫۰۵ میلی‌لیتر معادل اندازه ۳نخود

این موارد را به میزان ذکر شده با یکدیگر ترکیب و سپس به ۱٫۵ برابر حجم مواد از اکسیدان۶ استفاده کنید و به طور کامل در یکدیگر مخلوط کنید و موهاتون رو کامل با رنگ بپوشانید. بعد از گذشت ۵-۱۰ دقیقه با توجه به رنگ موردعلاقه موهای خود را فقط با نرم کننده بدون استفاده از شامپو بشویید. توجه کنید حجم هر تیوپ رنگ مدیا ۱۰۰ میل است که شما می‌توانید با توجه به نسبت‌های داده شده و میزان حجم موهایی خود رنگ موردنظر خود را بسازید

 پکیج پیشنهادی دوم: رنگ مو دودی طلایی پرستیژ

-رنگ مو سری دودی ۸٫۲ پرستیژ ۶۰ میلی‌لیتر معادل نصف تیوپ

-رنگ مو سری طلایی ۹٫۵ پرستیژ ۴۰ میلی‌لیتر معادل یک سوم تیوپ

-رنگ مو سری واریاسیون ۰۰۳ پرستیژ ۳میلی‌لیتر معادل اندازه ۳ نخود

-رنگ مو سری واریاسیون ۰۰۵ پرستیژ نیم میلی‌لیتر معادل اندازه ۱ نخود

این موارد را به میزان ذکر شده با یکدیگر ترکیب کرده سپس به ۱٫۵ برابر حجم مواد از اکسیدان ۶ استفاده کنید و به طور کامل در یکدیگر مخلوط کنید. موهاتون رو کامل  با رنگ بپوشانید و بعد از گذشت ۵-۱۰ دقیقه با توجه به رنگ موردعلاقه موهای خود را فقط با نرم کننده بدون استفاده از شامپو بشویید. توجه کنید حجم هر تیوپ رنگ پرستیژ ۱۲۰ میل است که شما می‌توانید با توجه به نسبت‌های داده شده و میزان حجم موهایی خود رنگ موردنظر خودتان را بسازید.

یادتون باشد که برای داشتن این ترکیب رنگ موی شیک موهایتان نباید زردی داشته باشد.

0 دیدگاه 5923 بازدید 1
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.