تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ سینما و تئاتر , هنر و ادبیات

معرفی فیلم نفس نکش (Don’t Breathe) سال ساخت ۲۰۱۶

فیلم نفس نکش محصول سال ۲۰۱۶ ساخته Fede Alvarez می‌باشد که نویسندگی این فیلم توسط Rodo Sayagues و Fede Alvarez می‌باشد. ژانر فیلم دلهره‌آور و ترسناک است البته نباید انتظار ترس بیش از از این فیلم را داشت و فقط می‌توان آن را دلهره‌آور دانست.

فیم با بازی بازیگران ناشناخته انجام شده که این نوع انتخاب بازیگر دارای نقاط ضعف و قوت است که می‌توان به نقاط قوتی از جمله هزینه ساخت پایین، عدم پیش‌بینی در نوع بازی بازیگران و قبول کردن راحت‌تر نقش دانست ولی دارای ضعف‌هایی چون توجه کم به فیلم و گاهی اوقات بد بازی کردن بازیگران مبتدی دانست.

داستان فیلم در مورد کهنه سرباز نابینای آمریکایی است که تنها دخترش را در تصادف از دست داده و در گیر ماجراهایی با سه جوان می‌شود بیشتر داستان در خانه مرد نابینا صورت می‌گیرد. داستان کلی فیلم را نمی‌توان دارای خلاقیت بالا دانست اما دارای کیفیت مناسب است. کارگردانی این فیلم قابل قبول می‌باشد و بازی بازیگران نیز دارای جذابیت است.

به طور کلی این فیلم برای افرادی که خواهان فیلمی دلهره‌آور و با خط داستان خوب و بازی مناسب بازیگران می‌باشند نمره قبولی را می‌گرد اما برای کسانی که خواهان فیلم ترسناک با صحنه‌های قوی می‌باشند راضی کننده نیست.

0 دیدگاه 229 بازدید 6
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.