تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ آموزش , اپلیکیشن و نرم افزار , تکنولوژی , سایر تکنولوژی ها

نحوه گرفتن تیک آبی در اینستاگرام

برخی اکانت‌ها برای اینکه کاربران بدانند که اصیل و معتبر هستند، توسط اینستاگرام وریفای (تایید) می‌شوند. در اکانتی که تایید شده است، یک آرم تاییدیه آبی رنگ در کنار نام آن، چه در جستجو و چه در صفحه پروفایل، ظاهر می‌شود.

اکانت‌های دارای نشان تایید شده شامل برخی چهره‌های عمومی شناخته شده، افراد مشهور و برندهای جهانی حاضر در اینستاگرام هستند. این اکانت‌ها به این خاطر نشان تایید شده دریافت می‌کنند که احتمال زیادی دارد مورد جعل هویت قرار بگیرند و اینستاگرام می‌خواهد مطمئن شود که کاربران اینستاگرام به راحتی می‌توانند افراد و برندهای معتبر را پیدا و فالو کنند.

 ۷ راه برای گرفتن تیک آبی

۱- فالوورهای زیادی داشته باشید

این روش خیلی کارایی ندارد اما یکی نکاتی که وجود دارد تا بتوانید تیک آبی رنگ را بگیرید این است که مشهور باشید! البته قبلا راجع به اینکه چه تعداد فالوور باعث گرفتن این تاییدیه می‌شود سوال پرسیده شده و مشخص شد که پلتفرم به پلتفرم متفاوت است. مثلا یک اکانت فیسبوک با ۱۰۰۰ نفر فالوور این تیک را گرفته اما یک پیج با بیش از ۱ میلیون فالوور نه. پس خیلی وقت‌ها هم به حس ادمین بستگی دارد و شامل هیچ چارچوب مشخصی نمی‌شود!

۲- جعل هویت

اتفاقی که این روزها خیلی شاهد آن هستیم. وقتی کسی اکانت شما را جعل می‌کند، شما به اینستاگرام پیغام می‌دهید و بعد از آن یک فرم پر می‌کنید که نشان می‌دهد اکانت شما اکانت اصلی است. اما این اتفاق باعث گرفتن تیک آبی نمی‌شود و فقط اکانتی که هویت شما را جعل کرده مسدود می‌شود. اما اگر این جعل هویت زیاد اتفاق بیفتد می‌تواند باعث گرفتن  این تاییدیه شود.

*با این حال، برای خودتان اکانت فیک نسازید که بخواهید این تاییدیه را بگیرید، چون عاقبت فقطIP تون مسدود شده و اکانت اصلیتان رو هم از دست می‌دهید!

۳- فعال بودن

فعال باشید! زمانی که ادمین اینستاگرام اکانت شما را چک می‌کند و متوجه می شود که مثلا از آخرین پستی که گذاشتید یک ماه گذشته، به سادگی اکانت شما را رد می‌کند. مهم نیست که هویت شما جعل شده باشد، مهم نیست قبلا چقدر فعال بوده‌اید و حتی مهم نیست که چقدر احتیاج به این تاییدیه دارید، زمانی که فعال نباشید به سادگی کنار گذاشته می‌شوید.

۴- فالوور فیک؟!

داشتن فالور فیک موضوعی است که اینستاگرام به هیچ عنوان قبول نمی‌کند و اگر اکانت شما را بررسی کند و متوجه این موضوع شود، مطمئن باشید که به هیچ  عنوان نمی‌توانید تایید شوید. پس سعی نکنید با خرید فالوور، تیک آبی را بگیرید.

۵- خرید تاییدیه

شما می‌توانید تیک آبی رنگ را از طریق فیسبوک خریداری کنید و با متصل کردن اکانت اینستاگرام خود به فیسبوک، تاییدیه را برای اینستاگرام خود بگیرید.

۶- ثابت کردن اعتبار خود

به عنوان مثال، شما می‌توانید در نمایه نمایش مشخصات عمومی خود، وبسایت رسمی خود، صفحه فیسبوک و یا حساب توییتر را لینک کنید. اين گونه ثابت می‌شود كه اين حساب متعلق به شماست.

۷- داشتن یک بیوگرافی در ویکی‌پدیا

یک بیوگرافی درست و کامل از خود در سایت ویکی‌پدیا که وبسایتی مناسب در زمینه اطلاعات است داشته باشید. در ضمن باید بیوگرافی انگلیسی باشد تا پس از مدتی اینستاگرام این تیک آبی رنگ را برای شما در صفحه شما قرار دهد.

همین حالا تیک آبی بگیرید!

توجه کنید این یک آموزش جدی نیست و جنبه تفریحی دارد و تغییرات ایجاد شده توسط شما هرگز ذخیره نخواهد شد اما با استفاده از این آموزش شما قادر خواهید بود یک تیک تایید رسمی به کنار اسم پروفایل خود در اینستاگرام اضافه کرده و از آن اسکرین شات بگیرید و عکس مربوطه را منتشر کنید.

برای اضافه کردن تیک تایید به صفحه خود طبق آموزش زیر عمل کنید:

۱- بهتر است از مرورگر Explorer استفاده نمایید.

۲- ابتدا صفحه خود را از طریق آدرس باز کنید. مانند Instagram.com/hamid_hbdesign

۳- سپس بر روی نام کاربری خود (به صورت بزرگ نوشته) راست کلیک کرده، گزینه inspect element را انتخاب کنید.

۴- در پنجره باز شده روی گزینه‌ای که به حالت انتخاب آبی در آمده راست کلیک کرده گزینه edit as HTML را انتخاب فرمایید.

۵- در انتهای خط کلیک نموده تا حالت تایپ برای شما آزاد شود.

۶- کد زیر را کپی نموده و در همان مکان تایپ جایگذاری (paste) کنید.

<span title=”Verified” class=”_m33rd _soakw coreSpriteVerifiedBadge”>Verified</span>

۷- سپس با استفاده از نشانگر موس بر روی خانه پایین همان گزینه تایپ کلیک نمایید تا تغییرات اجرا شده و حالت تایپ غیرفعال شود.

۸- پس از مشاهده تیک کنار اسم‌تان پنجره باز شده تغییرات را توسط ضربدر کوچک در سمت راست/بالای پنجره ببندید.

۹- از صفحه اسکرین شات بگیرید.

سخن آخر

تمام نکاتی که گفته شد باعث می‌شود تا درصد گرفتن تیک آبی بالا رود. در حال حاضر هیچ راهی برای ‌«درخواست تاییدیه اینستاگرام» وجود ندارد. تنها باید فعال باشید، مخاطبان زیادی را جذب کنید و امیدوار باشید که توجه ادمین اینستاگرام به شما  جلب شود.

0 دیدگاه 303 بازدید 8
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.