تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ اپلیکیشن و نرم افزار , تکنولوژی

نرم‌افزار ردیابی و محافظ گوشی فونت برای اندروید

 Fonet یک اپلیکشن طراحی شده به زبان فارسی است که برای بالابردن امنیت و ردیابی گوشی طراحی شده است. برنامه‌ی بی‌نظیر برای محافظت و ردیابی گوشی‌های هوشمند گم شده می‌باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. به کمک آن می‌توانید گوشی‌های سرقتی خود را پیدا کرده و محل دقیق دستگاه خود را بر روی نقشه گوگل مشاهده کنید و یا آن را از راه دور به صدا در بیاورید!

قبل از اینکه گوشی خود را گم کنید یا آن را سرقت کنند برنامه Fonet را نصب کنید و تلفن همراه خود را بیمه کنید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را پیدا کنید. اگر گوشی خود را گم کرده‌اید یا دزدیده شده است می‌توانید با استفاده از هر تلفن دیگری با ارسال رمز اختصاصی خود و کد مربوطه از طریق پیامک، موقعیت گوشی خود را بر روی نقشه دریافت کنید، حتی اگر گوشی شما به اینترنت متصل نباشد، این ابزار موقعیت گوشی را با استفاده از GPS و دکل‌های مخابراتی ردیابی می‌کند.

اگر گوشی شما دزدیده شود و سیمکارت جدیدی داخل آن قرار گیرد، فونت از طریق پیامک شماره سیم کارت جدید را به شما اطلاع می‌دهد. بدین ترتیب علاوه بر اینکه شماره جدیدی که داخل گوشی شما قرار گرفته، می‌توانید از امکانات فونت با استفاده از این شماره استفاده کنید. همچنین ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که تلفن همراه شما دزدیده شده یا آن را گم کرده‌اید و از این نگران هستید که اطلاعات آن به دست دیگران بیفتد؛ در این شرایط می‌توانید بدون اتلاف وقت، دستور پاکسازی را از هر گوشی دیگری به تلفن همراه خود ارسال کنید و پس از تایید مجدد، همه اطلاعات آن را حذف کنید.

امکانات منحصر به فرد اپلیکیشن فونت Fonet اندروید:

دریافت موقعیت گوشی: برای ردیابی گوشی گمشده خود یا عزیزان خود، با استفاده از پیامک، به سرعت و بدون نیاز به اینترنت از موقعیت آن بر روی نقشه مطلع شوید.

فعالسازی دزدگیر: اگر گوشی خود را پیدا نمی‌کنید یا فکر می‌کنید دزدیده شده است صدای آژیر را فعال کنید تا گوشی شما با بالاترین صدا حتی در حالت سایلنت شروع به آژیر کشیدن کند.

تماس با من: از راه دور به گوشی خود دستور دهید تا با یک شماره دیگر تماس بگیرد و بدون اینکه کسی متوجه شود، صداهای اطراف گوشی خود را بشنوید.

دایورت تماس‌ها و پیامک‌ها: اگر به گوشی خود دسترسی ندارید با استفاده ازاین ابزار می‌توانید به سادگی همه تماس‍‌ها و پپامک‌های خود را به تلفن همراه دیگری دایورت کنید و تماس‌ها و پیام‌های مهم خود را از دست ندهید.

حذف تمامی اطلاعات: اگر در تلفن همراه خود اطلاعات مهمی دارید که امنیت آنها برای شما حیاتی است و گوشی خود را گم کرده‌اید، برای پیدا کردن گوشی خود ریسک نکنید و با استفاده از این ابزار تمام اطلاعات آن را پاک کنید.

اعلام تغییر سیم‌ کارت: اگر گوشی شما دزدیده شده حتی با تغییر سیم‌کارت نیز اپلیکیشن فونت قابل استفاده است. شماره سیم‌کارت جدید برای شماره پشتیبانی ارسال می‌شود و می‌توانید دستورات فونت را برای آن شماره ارسال کنید.

0 دیدگاه 192 بازدید 3
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.