تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ سرگرمی , ورزش و سلامت

وقتی پرسپولیسی‌ها قانون خودشان را هم نقض می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس، در چند ماه اخیر تصمیمات خلق‌الساعه رسانه‌ای در باشگاه پرسپولیس کم دیده نشده آن هم در حالی که این باشگاه به دلیل داشتن هواداران میلیونی همواره ظرفیت رسانه‌ای خوب داشته است. اما با سیاست‌هایی که در چند وقت اخیر درباره موضوعات رسانه‌ای این باشگاه گرفته شده، شاهد هستیم که فاصله بین رسانه‌ها و پرسپولیس روز به روز در حال بیشتر شدن است و این موضوع قطعا به سود باشگاه و هوادارانش نیست. 

چندی پیش بود که مسئولان روابط عمومی باشگاه پرسپولیس مدعی شدند که با خواسته برانکو خبرنگاران حوزه پرسپولیس فقط یک جلسه از تمرینات این تیم را (اولین تمرین پرسپولیس که در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود) می‌توانند پوشش دهند و این به این معنا بود که خبرنگاران و هواداران فقط در همین یک جلسه می‌توانستند در تمرینات این تیم حاضر شوند. با اعلام این خبر طبعا تمرینات پرسپولیس در ورزشگاه‌های دیگر بدون حضور اصحاب رسانه انجام می‌شد همانطور که از لیگ فصل گذشته تا به امروز تمرینات تیم در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی بدون حضور خبرنگاران برگزار می‌شد درست مثل مدت کمی که پرسپولیسی‌ها در ورزشگاه خیریه عمل تمرین می‌کردند. 

حالا با سفر چند روزه مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به مالزی برای حضور در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان‌ آسیا قواعد رسانه‌ای این باشگاه هم تغییر کرده به طوری که با وجود قوانینی که خود روابط عمومی باشگاه وضع کرده بود امروز خبرنگاران چند رسانه در محل تمرین سرخپوشان در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی حاضر شدند که مشخص نیست با چه مجوزی و از کدام مرجع این اجازه داده شده است چراکه این قانونی بود که خود باشگاه اعلام کرد. 

به نظر می‌رسد با توجه به انتقاداتی که رسانه‌ها از برخی اتفاقات حاکم بر این باشگاه مطرح کرده‌اند رابطه‌ها بیشتر از قبل دچار چالش شده و احتمالا باید بعد از این منتظر تصمیمات عجیب‌تری هم باشیم. آن هم در حالی که تیم بزرگی مثل پرسپولیس با داشتن هواداران بسیار زیاد نیازمند هماهنگی‌های بیشتری بین رسانه و باشگاه است.

0 دیدگاه 122 بازدید 1
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.