تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ هنر و ادبیات

نمایشگاه بانوی خیال تمدید شد

نمایشگاه نقاشی‌های کاوه امینی در گالری آریانا واقع در خیابان فرشته تا چهارشنبه همین هفته مورخ یکم دی ماه تمدید شد.

وی متولد سال ۱۳۴۹ در تهران و دانش آموخته گرافیک از دانشگاه آزاد و طراحی فرش از دانشگاه سوره می‌باشد. شرکت در چندین نمایشگاه گرافیک، نقاشی و خط نقاشی انفرادی و گروهی در خانه هنرمندان را نیز در کارنامه هنری خود دارد و هم چنین برگزیده جوان‌ترین طراح فرش در نمایشگاه فرش دستباف سال ۱۳۷۷ نیز می‌باشد.

بانوی خیال برگرفته از دروازه عمیق و ارزشمند است. از طرفی تعریفی است از تخیل که می‌تواند تا دوردست‌های تاریخ، بی‌هیچ قانون و قاعده‌ای پر بکشد و ستایشی است از مقام زن به عنوان نماد زیبایی، ظرافت و انگیزه خلق آثار هنری که بسیار در تصویرسازی گذشتگان دیده شده و حتی جایی طعنه به شعر می‌زند و با عرفان برابری می‌کند.

بنابراین همنشینی واژه «بانو» و «خیال» می‌تواند معنای زیبایی از تاریخ و هنر داشته باشد. طبیعی است این همنشینی مبارک باید نماینده رنگ‌های بدیع و یادآور زیبایی و زیبایی باشد. بنابر این سعی شده در خلق آثار یادی شود از فرهنگ غنی این سرزمین، تاریخ کهن و اشکال مختلف هنر اعم از خطاطی و شعر و کاشیکاری و مینیاتور و پیوند آنها با تکنولوژی روز و از نظر من، این یعنی میکس مدیا، یعنی ترکیب همه چیز برای رسیدن به مفهوم.

0 دیدگاه 211 بازدید 5
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.