تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ هنر و ادبیات

«عهد عمیق» در گالری «ایوان» به نمایش درمی‌آید

مجموعه‌ای از نقاشی‌های نارنج کاظمی با نام «عهد عمیق» در گالری ایوان به نمایش درمی‌آید. گالری ایوان از روز جمعه ۱۰ دی ماه میزبان تعدادی از نقاشی‌های نارنج کاظمی است که با تامل در نقوش فرش ایرانی شکل گرفته و تصاویری متفاوت به وجود آورده‌اند. کاظمی در این مجموعه با الهام گرفتن از نقوش فراموش شده قالی به بازنمایی تصاویری پرداخته است که در عین کهنگی همچنان از منظر زیبایی شناسی قابل بررسی هستند.

کاظمی در این مجموعه با الهام گرفتن از نقوش فراموش شده قالی، به بازنمایی تصاویری پرداخته است که در عین کهنگی همچنان از منظر زیبایی شناسی قابل بررسی هستند.

کاظمی که کارشناس نقاشی از دانشگاه سوره است پیش از این در چند نمایشگاه گروهی شرکت داشته و در نخستین نمایشگاه انفرادی خود ۱۸ اثر را که با تکنیک اکریلیک روی بوم خلق شده‌اند، به نمایش می‌گذارد. او که پیش از این آثاری را تحت تاثیر اشعار مولانا خلق کرده بود، در عنوان استیتمنت نمایشگاه خود به یک رباعی از مولانا اکتفا کرده است:

«تا در طلب گوهر کانی کانی، تا در هوس لقمه‌ نانی نانی           این نکته‌ رمز اگر بدانی دانی، هر چیز که در جستن آنی آنی»

نمایشگاه «عهد عمیق» از ۱۰ تا ۲۴ دی در گالری ایوان برقرار است.

برگزاری نمایشگاه «عهد عمیق» نخستین همکاری گالری ایوان و گالری ایرانشهر است و گالری ایوان همانند نمایشگاه‌های گذشته، درصد متعلق به خود از محل فروش این آثار را به یکی از خیریه‌های معتبر اهدا خواهد کرد. نمایشگاه «عهد عمیق» ۱۰ تا ۲۴ دی ماه ۱۳۹۵ در گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ برقرار است و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این آثار دیدن کنند.

0 دیدگاه 208 بازدید 4
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.