تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ هنر و ادبیات

نمایش نامه های عاشقانه از خاورمیانه

نمایش “نامه های عاشقانه از خاورمیانه” به کارگردانی کیومرث مرادی رکورد فروش یک شب، نمایش های اجرا شده در تماشاخانه پالیز را زد.
به گزارش روابط عمومی این گروه،هفته گذشته دهم دی ماه ۹۵ نمایش”نامه های عاشقانه از خاورمیانه”به کارگردانی کیومرث مرادی با فروش هشت میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان رکورد فروش در یک شب ،نمایش های اجرا شده در تماشاخانه پالیز را شکاند.
هانیه توسلی،طناز طباطبایی و پانته آ پناهی ها (به ترتیب ورود به صحنه) بازیگران این نمایش هستند که از ۲۶ آذر به روی صحنه رفته در هفته اول دو اجرایی شد.اجراهای این نمایش تا پایان دی ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره یک تماشاخه پالیز به نشانی تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹ ادامه خواهد داشت.

این نمایش نوشته مشترک کیومرث مرادی و پوریا آذربایجانی است که ۳ سال پیش در کشور آمریکا به زبان انگلیسی و بازیگران غیر ایرانی به کارگردانی کیومرث مرادی روی صحنه رفت. “نامه های عاشقانه از خاورمیانه” داستان سه زن در جستجوی صلح و بازمانده از خاکسترهای جنگ های تراژیک معاصر است.

برای خرید بلیت این نمایش می توانید به وبسایت تیوال مراجعه کنید.
از دیگر عوامل این نمایش می توان به نرمین نظمی (طراح صحنه)،هانا کامکار (طراح موسیقی)،ندا نصر (طراح لباس)،آیدین الفت (طراح صدا)،معین شافعی (طراح ویدئو گرافیک)،لعیا خرامان (طراح گریم)،سینا افشار (طراح گرافیک)،پریشا کاشفى (نوازنده سازهاى زهى)، تارا موسویان(سازهای کوبه ای)،سحر عباسی (چنگ) ، مهسا اقبالی (همخوان) ،محمد قدس (مدیر تولید و مجری طرح)،رکسانا بهرام و فواد خراباتی (گروه کارگردانی)،(سیامک زمردی مطلق (عکاس)،ارشا اقدسی (مشاور پرواز)،آوا فیاض (مدیر تبلیغات و روابط عمومی) اشاره کرد.

 

دلتنگی واژه عمیقی است
که تو را و مرا به ابدیتی بزرگ وصل می کند
آه عشق
که بیدار شد
فاصله امتحان بزرگی است
که تو را و مرا به عمق عجیب سکوت می کشاند
به عمق عجیب فکر کردن
آه عشق که بیدار شد
روز و شب
زمان را به خاطره ایی بدل می کند
که تو در آن می غلطی
که تو را و مرا به یاد آوری دوباره می کشاند
آه عشق
که بیدار شد.

کیومرث مرادى

0 دیدگاه 233 بازدید 3
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.