تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ تکنولوژی , گجت

هواوی، ال جی و موتورولا ساعت هوشمندی در سال ۲۰۱۶ معرفی نخواهند کرد

بنابر تحقیقات انجام شده توسط منابع معتبر، شرکت‌های سازنده ساعت‌های هوشمند از قبیل ال‌ جی، هواوی و موتورولا در سال ۲۰۱۶ به دلیل بررخی از مسائل، در این سال ندارند و معرفی ساعت هوشمند خود را به سال ۲۰۱۷ موکول کرده‌اند.

مهم‌ترین دلیل این کار نبود طرفدار کافی برای بازار ساعت‌های هوشمند است چرا که این گجت ها نتوانسته اند مصرف کنندگان عادی را به سمت خود جلب کند. اما دلیل دوم به ناتوانی سازندگان برای بهبود چشمگیر ساعت‌های هوشمند برمی‌گردد چرا که این شرکت‌ها در حال حاضر ویژگی برای تغییرات اساسی در ساعت‌های هوشمند در دست ندارند ولی لازم به ذکر است قیمت بالای این کجت ها نیز بر روی محبوبیت آنها نیز بی اثر نبوده است.

ابتدا که این خبر به گوش می رسید با نقد های زیادی همراه شد، که چرا نباید گجتی از سوی این کمپانی ها در سال ۲۰۱۶ معرفی شود ولی از طرفی می توان به این نکته توجه داشت که با این حرکت می توان انتظار جهشی عمیق و متفاوت را داشت.

ولی با تمام این تفاسیر اگرچه گجت جدید شرکت اپل به تازگی منتشر شده ولی باید به این نکته توجه داشت که کمپانی اپل مشتریان خود را دارد و بازار جواب خوبی به بهره برداری این گجت نشان نداده است.

0 دیدگاه 171 بازدید 9
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.