تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ تکنولوژی , خودرو

پژو ۲۰۰۸ دو ماه دیگر پیش فروش می‌شود

پژو ۲۰۰۸ اولین محصول کارخانه‌ی ایکاپ (کارخانه‌ی مشترک ایران خودرو و پژو) است که به تازگی اولین بدنه‌ی این محصول در ایران رنگ شداین خودروی کراس اوور که دارای دو مدل ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ به همراه نسخه‌های مختلف است، توسط پژو در نسخه‌هایی با موتور ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰ سی‌سی تولید می‌شود.

بر اساس اطلاعات موجود به نظر می‌رسد ایران خودرویی‌ها تصمیم گرفته‌اند پژو ۲۰۰۸ را در دهه‌ی فجر امسال پیش‌فروش کنند. طبق برنامه‌ریزی ایران‌ خودرو، واگذاری  پژو ۲۰۰۸ به ثبت‌نام‌کنندگان، از اسفندماه سال جاری آغاز خواهد شد تا این خودرو پیش از نوروز ۹۶ روانه‌ی بازار شوداین در حالی است که هنوز ایران خودرو به‌ صورت رسمی از زمان فروش یا پیش‌فروش این خودرو، اطلاعاتی منتشر نکرده است.

از طرفی پیش از این مصطفی خان کرمی، مدیر بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرده بود که خودروی پژو ۲۰۰۸، دی ماه امسال با قیمت ۷۵ تا ۹۵ میلیون تومان به بازار ارائه خواهد شد.

یکی از نکات مبهم در تولید و ارائه پژو ۲۰۰۸ به بازار، مشخص نبودن مدل و نسخه‌هایی از پژو ۲۰۰۸ است که هنوز از سوی شرکت ایران خودرو اعلام نشده است.

جالب است بدانید مدل ۲۰۱۷ پژو ۲۰۰۸ با موتور ۱۲۰۰ سی‌سی بنزینی دارای مصرف سوخت ۴.۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است که برای یک کراس اوور، مصرف پایین و بسیار خوبی محسوب می‌شود.

0 دیدگاه 510 بازدید 13
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.