تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ خانواده , سبک زندگی

چگونه سورپرایز کنیم

زمانی که می‌خواهید سورپرایز کردن کسی را برنامه‌ریزی کنید نیازی نیست منتظر یک رویداد خاص مثل تولد یا سالگرد باشید. یک سورپرایز می‌تواند بسیار مورد پسند واقع شود در صورتی که هوشمندانه، خلاقانه و از درون قلب برنامه‌ریزی شده باشد.

برای سورپرایز کردن یک فرد نیاز به خرید یک هدیه گران‌قیمت نیست بلکه می‌تواند انجام یک کار مورد علاقه یا خواندن و نوشتن یک شعر یا مطلب خاص باشد. اگر شما می‌خواهید دوست غمگین خود را خوشحال کنید یک سورپرایز ساده وخوشحال کننده را برنامه‌ریزی کنید. مثلا اگر دوستتان غرق در نگهداری فرزندان کوچک خود است می‌توانید با ترتیب دادن یک سفر یک روزه و نگهداری بچه‌های او یا سپردن بچه‌ها به پرستار بچه او را از روزمرگی برهانید.

بچه‌ها همیشه سورپرایز شدن را دوست دارند. زمانی که آنها موفقیتی بدست می‌آورند بهترین زمان برای سورپرایز کردن آنهاست و می‌توان از سورپرایز به عنوان یک تشویق برای مهارت‌های آنها استفاده کرد. مثلا اگر فرزند شما به حیوانات علاقه دارد می‌توانید با ترتیب دادن برنامه بازدید از باغ وحش یا خرید یک عروسک از حیوان مورد علاقه او، وی را سورپرایز کنید. ضمنا دوربین را برای ثبت لحظه سورپرایز شدن او فراموش نکنید.

شما حتی میتوانید خودتان را نیز سورپرایز کنید. مثلا با انجام کاری که هیچ وقت انتظار آن را نداشته اید و نمی دانستید که می خواهید آن را انجام دهید در زمانی که موفقیتی بدست آوردید می توانید خود را از روزمرگی و یکنواختی برهانید.

0 دیدگاه 185 بازدید 2
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.