تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ کسب و کار

کسب درآمد آنلاین در شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک فرد تاثیرگذار

کسب درآمد آنلاین دیگر یک پروسه پیچیده و دور از دسترس نیست. مردم وقت قابل توجهی از طول روز خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند و اینترنت بخشی جداناپذیر از زندگی مردم است. پس شبکه‌های اجتماعی بستری مناسب برای کسب درآمد آنلاین به حساب می‌آیند. یکی از نمودهای تازه کسب درآمد آنلاین کسب درآمد به عنوان یک فرد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی است.
دیگر مهم نیست که واقعا چه کار می‌کنید. برای کسب در آمد آنلاین از طریق شبکه‌های اجتماعی کافی است بازتاب جذابی از زندگی خود را به نمایش بگذارید. شبکه‌های اجتماعی نه تنها می‌توانند به کسب و کار شما رونق دهند بلکه خودشان می‌توانند منبع درآمدی جذاب برای کسب و کار اینترنتی باشد. کافی است به ستاره‌های شبکه‌های اجتماعی نگاهی بیاندازید تا متوجه شوید آن‌ها نه بحران‌های بزرگ را حل می‌کنند و نه مشاغل مهمی دارند اما از یک ویژگی مثبت و بسیار مهم برخوردارند. آن‌‌ها زبان کاربران را بلدند و سلایق آن‌ها را میشناسند. همین موضوع باعث می‌شود که حتی کمپانی‌ها و شرکت‌های بزرگ برای تبلیغات محصولات خود در شبکه‌های اجتماعی سراغ این ستاره‌ها بروند. اصطلاحا به این افراد (influencers) یا افراد تاثیرگذار می‌گویند.
کافیست به فهرست بلندبالای این افراد در سطح بین‌المللی، نگاهی بیاندازید تا ببینید چگونه با انجام امور ساده اما خلاقانه، به سلاطین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده‌اند و به راحتی کسب درآمد آنلاین دارند.

بررسی یک نمونه از کسب درآمد آنلاین افراد تاثیرگذار

در میان ما کمتر کسی وجود دارد که  کمپانی مرسدس بنز را نشناسد.مرسدس بنز برای تحت تاثیر قرار دادن متولدین  ۱۹۸۰ تا ۲۰۰۰ و جلب توجه آن‌ها به مدل جدید اتوموبیل (cla) از هشتگ take the wheel استفاده کرد اما در اتفاقی رایج، مطالب نامربوط بسیاری با این هشتگ در شبکه‌های اجتماعی تولید و توزیع شد. مهم نیست که چه کمپانی هستید، این رویدادها در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند ضربه سختی به اعتبار برند شما در فضای مجازی بزند و باز هم مهم نیست که چه کمپانی هستید. حتی اگر بنز هم باشید باید سراغ افراد تاثیرگذار بروید و از آن‌ها کمک بگیرید و البته آن‌ها را در کسب درآمد آنلاین یاری کنید. کمپانی بنز ۵ عکاس از افراد تاثیرگذار را برای ۵ روز استخدام کرد و با اتوموبیل cla به یک سفر جاده‌ای فرستاد و از آن‌ها خواست تا در زمان‌های مشخص محتواهایی در قالب عکس و با محوریت مدل جدید اتوموبیل cla منتشر کنند و از هشتگ #clatakethewheel استفاده کنند. همچنین با توجه به میزان لایک‌ها و کامنت‌ها، یک چالش رقابتی جذاب هم میان آن‌ها به وجود آمد. این‌گونه شد که هشتگ مورد نظر مرسدس بنز با یک تغییر کوچک مورد توجه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و کاربران تحت تاثیر الگوهایشان در شبکه‌های اجتماعی، به صورت رایگان برای مرسدس بنز تبلیغ کردند.
کسب درآمد آنلاین به عنوان یک شخص تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی
برای اینکه به یک فرد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شوید، کافی است به صدای کاربران گوش دهید و سلیقه آن‌ها را بشناسید. یادتان باشد که قرار نیست فرد مورد علاقه تمامی کاربران باشید. پس اصول شخصی خود را حفظ کنید، مخاطبان هدفتان را مشخص کنید و محتواهای خلاقانه و جذاب برای کاربران تولید نمایید.
استفاده از موج‌های روز برای کسب درآمد آنلاین در شبکه‌های اجتماعی
همواره اتفاقات و چالش‌هایی وجود دارند که فضای اجتماعی آنلاین را در برمی‌گیرند. افراد تاثیرگذار به موقع از این موج‌ها استفاده می‌کنند و آن را در اختیار خود قرار می‌دهند. دابس‌مش‌هایی که توسط کاربران تولید شد را به یاد بیاورید. کدامیک در خاطرتان مانده؟ آن‌هایی که با خلاقیت گره خورده‌بودند و کار تازه‌ای بسته به اهداف خود ارائه داده‌بودند. آن‌ها دغدغه‌های کاربران را در محتواهای خود مطرح می‌کنند و موقعیت‌های مناسب را می‌شناسند. یا چالش مانکن که همین اواخر شبکه‌های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داد.
به نظر ساده است اما افراد بسیاری که با خلاقیت خود توانستند توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کنند مورد توجه کمپانی‌های بزرگ و آژانس‌های تبلیغاتی فراوانی برای تبلیغ و کسب درآمد آنلاین قرار گرفتند.

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.

1 دیدگاه 381 بازدید 12
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

یک دیدگاه

یک دیدگاه