تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ اپلیکیشن و نرم افزار , تکنولوژی , سایر تکنولوژی ها

کسب درآمد از اینستاگرام

Instagram یک شبکه اجتماعی است، که قابلیت‌های کمتری نسبت به فیسبوک دارد اما چرا اکثر کسب و کارهای کوچک از آن استفاده می‌کنند و آن را منبع اصلی درآمدشان می‌نامند؟

هشتگ یادتان نرود

یکی از تنظیمات خیلی خوب و پرکاربرد در اینستاگرام استفاده از هشتگ است. به وسیله هشتگ می‌ توانند به صفحه شما راه پیدا کنند. برای مثال اگر شما در زمینه مکمل‌های ورزشی فعالیت می‌کنید می توانید کلمه مکمل ورزشی را هشتگ کنید. با این کار محتوای صفحه شما با جستجوی کلمه مکمل ورزشی که در پست شما وجود دارد، در دسترس افراد دیگر خواهد بود. دقت کنید تعداد کلمات هشتگ باید بین ۱ تا ۵ باشد.

معجزه تصاویر

اولین چیزی که می‌تواند روی بازدید کنندگان صفحه شخصی شما تاثیر بگذارد، عکس‌هایی است که با توجه به محتوای مثبتی که به اشتراک می‌گذارید، آنها را انتخاب می‌کنید. سعی کنید از عکس‌های جذاب و مرتبط با حوزه فعالیت‌تان استفاده کنید. اگر مدیر یک مجموعه هستید در بعضی از پست‌هایتان از تصاویر کارمندان خود نیز استفاده کنید و آنها را هنگام فعالیت نشان دهید.

با این کار پویایی مجموعه شما بیشتر در معرض دید بازدیدکنندگان صفحه شما قرار خواهد گرفت. مطمئن شوید عکس‌هایی که به اشتراک می‌گذارید مرتبط با همان محصول یا خدماتی باشد که آن را تبلیغ می‌کنید تا کارایی بیشتری در جذب مشتری داشته باشد.

فعال باشید

تنها به روز کردن صفحه شخصی‌تان فکر نکنید. اگر قصد دارید روی هواداران خود تاثیر بگذارید شما هم خود را ملزم به بازدید از صفحات آنها کنید. در گفتگوها و بحث‌هایی که هواداران شما به اشتراک می‌گذارند شرکت کنید و تنها بازدید کننده نباشید. یک ارتباط یک طرفه و منفعل به هیچوجه نمی‌تواند در رشد کسب و کار شما و همچنین معرفی خدمات و محصولات‌تان نقشی داشته باشد.

0 دیدگاه 233 بازدید 4
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.