تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ دلنوشته , هنر و ادبیات

بیاد بیاریم خاطرات خوب را

بسمه تعالی
بیاد بیاریم خاطرات خوب را یا بسازیم خاطرات خوب را.

همیشه خاطراتی هست که ما را به یاد چیزها و زمان‌ها یا روزگاری که خاطرات خوب و خوش داشتیم، می‌اندازد. همان گونه بعضی خاطرات است که اصلا دوست‌شان نداریم ولی به هرحال یاد آنها می‌افتیم و گاهی باعث نارحتی ما نیز می‌شوند. ولی معمولا دوست داریم دارای خاطرات خوبی بیشتری باشیم اما معمولا خاطرات خوب و بد خودش شیرینی زندگی است.

بهترین زندگی از نظر من زندگی می‌باشد که خارات خوب بیشتری باشد و بهتر است خاطرات خوب را بسازیم ولو اینکه در جای  که همه شرایط برای ساختن خاطرات بد مهیاست یک خاطره خوش یا خوب ساخت؛ به قول نظامی‌ها تهدید را تبدیل به فرصت ساخت.

ای کاش در لحظه می‌شد زندگی کرد و خاطرات بد هیچ وقت در زندگی آینده تاثیر نداشته باشد. شاید به این منظور بوده که می‌گویند در لحظه زندگی کن. شاید بشود و قطعا می شود چون ما انسان‌ها اگر بخواهیم می‌شود که خاطرات بد یا زشت یا هر چیز که ما را افسرده کند ولو آنکه برایمان اتفاق بیفتد در لحظه فراموش کنیم. سخت است، شاید ناممکن گاهی؛ ولی ما انسان‌ها دارای اراده‌ی فوق‌العاده یا خیلی بالایی هستیم که هر ناممکنی را ممکن می‌کنیم.

ما اشرف مخلوقاتیم و خداوند به ما قدرت یا اراده یا خیلی چیزها داده که دارای قدرت فوق‌العاده‌ای هستیم که اگر بخواهیم می‌شود خیلی کارها کرد؛ هم  می‌شود انیشتن شد و هم می‌شود …
ما فقط باید اراده کنیم. ما فقط باید بخواهیم، تا خود خودمان نخواهیم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

0 دیدگاه 376 بازدید 3
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.