تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ سرگرمی

یقه اسکی (قاتل سریالی) – قسمت اول

قاتلی سریالی بانام مستعار “مهندس ویلسون” (The Engineer Wilson) از ژانویه ی ۲۰۱۰ در ایالات متحده آمریکا شروع به کشتارهای وحشیانه‌ای (که ۹۸درصد آنها زنان جوان و میانسال را شامل می‌شود) کرده است.

دایره‌ی جنایی – پلیس آمریکا – اف.بی.ای و حتی ارگان‌های اطلاعاتی خارجی هم رد پای این قاتل سریالی را دنبال می‌کنند و داستان اکنون در سال ۲۰۱۶ میلادی بسر می‌برد. در حالیکه ۶ سال از کشتارهای وحشیانه‌ی «مهندس ویلسون» می‌گذرد هنوز بجز نشانه‌هایی که مامور «استوارت هانسون» (کسیکه برای اولین بار مامور پرونده‌ی «مهندس ویلسون» شد و لقب «مهندس ویلسون» را با توجه به نامه‌های مکرر قاتل بعد از هر قتل و امضای او با نام «مهندس ویلسون» به او داد) هیچ سرنخ قابل توجهی پیدا نشده است. او معتقد بود:

تمامی نشانه‌هایی که «مهندس ویلسون» در صحنه ی جرم از خودش باقی می‌گذراد تنها به این دلیل است که او عمدا می‌خواسته تا شما آن نشانه‌ها را دریافت کنید و گرنه او باهوش‌تر از هر قاتل دیگریست.

دوسال پس از اینکه مامور هانسون نتوانست سرنخ قابل‌توجهی را به مقامات بالاتر خود گزارش کند از پرونده‌ی «مهندس ویلسون» کنار گذاشته شد و ۶ ماه بعد از این اتفاق در سال ۲۰۱۲ در خارج از شهر محل سکونتش در حالی که وسط پیشانیش بر اثر ضربه‌ی میخ، سوراخ شده بود در مزرعه‌ای متروکه پیدا شد.

تمامی نشانه‌هایی که سرصحنه‌ی قتل مامور هانسون پیدا شد با سایر قتل‌های «مهندس ویلسون» مشابهت داشت و اینچنین بود که نام مامور هانسون هم وارد فهرست ۳۰ نفره‌ی مقتول‌هایی شد که مهندس ویلسون تا سال ۲۰۱۲ آنها را به قتل رسانده بود.

اکنون بعد از گذشت ۴ سال از آن واقعه همچنان پرونده‌ی «مهندس ویلسون» باز می‌باشد و خبری از هیچ سرنخی پیرامون قتل‌هایی که او هم اکنون نیز انجام می‌دهد نیست. هیچ رابطه‌ی مشابهی بین قتل‌های «مهندس ویلسون» مشاهده نشده است جز دو مورد: مقتولین اکثرا زن و میانسال هستند .

اکنون پرونده‌ی «مهندس ویلسون» ۶ ساله شده و روی یکی از میزهای اف.بی.ای و شخصی بنام مامور «رابرت کاول» می‌باشد.

پرونده‌ی «مهندس ویلسون» در طول این شش سال بسیار قطورتر از پرونده‌ای است که ۴ سال پیش مامور هانسون تحویل گرفت در این ۴ سال تعداد قتل‌های «مهندس ویلسون» به بیش از ۹۰ قتل می‌رسد. پرونده‌ی قاتل سریالی «مهندس ویلسون» از همه نظر پیشرفته‌تر شده بجز در یک مورد؛ آن هم سرنخ‌ها و نشانه‌هایی‌ست که در تمامی قتل‌های او از سال ۲۰۱۰ تااکنون یکسان و بدون هیچ پیشرفت و تغییری مانده است.

مشاهدات پلیس از هر صحنه‌ی قتل حاکی از آن است که مقتولین به طریق مختلفی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته و پس از شکنجه‌های فزیکی (هر بار به طریق مختلف) همگی در جایی درست میانه‌ی پیشانیشان مورد اصابت میخ‌های مشابه هم، قرار گرفتند. جای میخ‌ها چنان دقیق تعیین شده که مامور پزشکی قانونی در جریان گزارش تمامی قتل‌ها عبارت زیر را به کار برده است:

«فرو کردن میخ در وسط پیشانی مقتولین به نحوی است که پس از بررسی گزارش بیش از ۴۰ جسد که به دست «مهندس ویلسون» به قتل رسیده‌اند می‌توانم بگویم میخ‌ها دقیقا وسط پیشانی مقتولین هستند، منظورم از «دقیقا»، چیزی شبیه یک اندازه‌گیری‌ست، گویا او مختصات فرو کردن میخ را کاملا اندازه‌گیری می‌کند و دقیقا در وسط پیشانی مقتولین چنین کاری را تکرار می‌کند.»

بعلاوه بازرسی صحنه‌ی جرم در جریان پرونده‌ی «مهندس ویلسون» می‌گوید:

بازرسی از صحنه‌ی تمامی قتل‌هایی که به دست «مهندس ویلسون» انجام شده نشانه‌های کاملا شبیه به هم را آشکار می‌کند. در تمامی قتل‌هایی که به دست او صورت گرفته یک «ربان خاکستری» در اطراف جسد مقتول پیدا شده است. ما پس از دیدن بیش از ۹۰ قتل توسط او اکنون احتمال می‌دهیم او با این ربان قصد فهماندن چیزی به ما را داشته است؛ از آن جایی که ربان خاکستری نمادی برای بیماران دیابتی و همچنین بیماران دارای اختلال شخصیت مرزی می‌باشد احتمال اینکه از بین این دو بیماری، او به بیماری دوم (بیماری روانی اختلال شخصیت مرزی) مبتلاست با کارهای او بیشتر تطابق دارد.

البته پیش از این زمانی که مامور استوارت هانسون برای اولین بار پرونده‌ی قتل‌های «مهندس ویلسون» را دریافت کرد احتمال می‌داد که او به بیماری «ترانس جنسی» مبتلا است.

این داستان براساس واقعیت است، تنها برخی نام‌ها تغییر کرده‌اند که در قسمت پایانی تمامی شخصیت‌های حقیقی این داستان را معرفی خواهیم کرد.

پایان قسمت اول : آنچه باید بدانید

زمان انتشار قسمت دوم : بزودی

2 دیدگاه 201 بازدید 7
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

۲ دیدگاه

 1. بهار says:

  به نظرم داستان جنایی و بسیار عالی هستش لطفا قسمت های بعدی رو هم بذارید ممنون

 2. شیدااصغرزاده says:

  متشکرم…..البته معمولا آدم از هنرمندانی که آهنگسازند یا ساز می نوازند(آنهم سازی مانند پیانو ) انتظار قلم وحس لطیف تری دارد….به هر حال عالی بود
  لطفا به لینک ویدئوی من در آپارات هم سری بزنید…..
  http://www.aparat.com/v/ALqjR

۲ دیدگاه

 1. بهار says:

  به نظرم داستان جنایی و بسیار عالی هستش لطفا قسمت های بعدی رو هم بذارید ممنون

 2. شیدااصغرزاده says:

  متشکرم…..البته معمولا آدم از هنرمندانی که آهنگسازند یا ساز می نوازند(آنهم سازی مانند پیانو ) انتظار قلم وحس لطیف تری دارد….به هر حال عالی بود
  لطفا به لینک ویدئوی من در آپارات هم سری بزنید…..
  http://www.aparat.com/v/ALqjR