تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ اپلیکیشن و نرم افزار

Facebook At Work تا ماه آینده به کاربران عرضه می شود

در سال ۲۰۱۴ شاهد انتشار شایعاتی در مورد تصمیمات فیس بوک برای عرضه یک پلتفرم جدید بودیم. در آن زمان گفته می شد که این شرکت قصد دارد یک نسخه به خصوص از شبکه اجتماعی خودش را با هدف جذب مشاغل راه اندازی کند. این خبر مدت ها بعد یعنی در سال ۲۰۱۵ تایید شد چرا که اولین نسخه پلتفرم فیس بوک در محل کار تولید شده و تحت تست های اولیه قرار گرفته بود، حالا هم به نظر می رسد که این نسخه آماده عرضه رسمی به تمامی کاربران است.

بر اساس گزارشات اخیر، ظاهراً فیس بوک آماده است تا Facebook At Work یا فیس بوک در محل کار را در ماه آینده رونمایی کند. اما فیس بوک در محل کار چیست؟ اگر این اولین بار است که نام چنین پلتفرمی را می شنوید، باید بدانید که احتمالاً این پلتفرم همچنان در هسته های داخلی همان فیس بوکی تعبیه شده که از آن استفاده می کنید. تنها تفاوت پلتفرم جدید با فیس بوک اصلی این است که یک حساب کاربری جداگانه را به شما ارایه خواهد کرد و بنابراین اگر بخواهید مطالب کاری خاصی را با همکارانتان به اشتراک بگذارید، فیس Facebook At Work همان پلتفرمی ست که به سراغ آن خواهید رفت.
در حال حاضر تنها شرکت های منتخب در تست اولیه این پلتفمر شرکت داده شده اند و اگر شایعات اخیر صحت داشته باشند، فیس بوک در ماه آینده این پلتفرم را به تمامی کاربران ارایه خواهد کرد. همچنین گفته می شود که احتمالاً فیس بوک یک برنامه قیمت گذاری متفاوت را برای این پلتفرم ارایه خواهد کرد و کاربران فعال به صورت ماهیانه مبالغ مشخصی را بر اساس میزان استفاده و به جای یک هزینه ثابت پرداخت خواهند کرد.
مزیت برنامه قیمت گذاری جدید در این است که فیس بوک درآمد زیادی از شرکت های بزرگ به دست خواهد آورد و در صورتی که این روش باب طبعشان نباشد، این شرکت ها و پرسنل شان دیگر به استفاده از آن ادامه نخواهند داد و بنابراین دیگر مجبور به پرداخت یک هزینه ثابت نیستند.

 

در مجموع هنوز هیچ یک از این اطلاعات به تایید فیس بوک نرسیده است و باید منتظر ماند و دید که آیا در ماه اکتبر شاهد عرضه این پلتفرم جدید و جزییات آن خواهیم بود یا خیر.

 

0 دیدگاه 159 بازدید 12
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.