تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ کسب و کار

کسب درآمد از اینترنت – ۵ روش محبوب

یک جستجوی ساده در گوگل کافیست تا به فهرستی طولانی از وبسایت هایی برخورد کنید که ظاهرا سعی می کنند راه های کسب درآمد از اینترنت را برایتان توضیح دهند (چیزی در حدود ۲,۰۰۰,۰۰۰ صفحه). اما نکته اینجاست با کلیک کردن روی این نتایج وارد صفحاتی می شوید که اولا بیش از اندازه شلوغ و در هم ریخته هستند، ثانیا بیشتر راه هایی که برای کسب درآمد اینترنتی پیشنهاد می کنند برای کاربران ایرانی چندان امکان پذیر نیستند و ثالثا محتوای اینگونه صفحات غالبا غیرصادقانه بوده و به شما اینطور القا می کنند که خیلی ساده و یک هفته ای می توانید میلیونر شوید! که مسلما اینطور نیست.

هرچند این وبسایت ها بیش از هرچیز ذهن دیگران را نسبت به کسب درآمد آنلاین بد بین می کنند، اما در یک مورد حق دارند، اینکه کسب درآمد از اینترنت بدون داشتن سرمایه و یا رفتن به محل کار واقعا ممکن است. نکته اینجاست که راه واقعی کسب درآمد از اینترنت به یک شبه پول دار شدن ختم نمی شود.

بهتر است راهی که برای کسب درآمد اینترنتی انتخاب می کنید با علایق شخصی تان همبستگی داشتن داشته باشد؛ چرا که رسیدن به نقطه ای که در آن بتوانید از فعالیت در فضای مجازی به خوبی پول دربیاورید نیاز به صرف زمان و انرژی خواهد داشت. در زیر به بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت که برای کاربران ایرانی قابل استفاده هستند اشاره شده؛ راه هایی که بعضا می توانند به عنوان یک شغل کاملا واقعی قلمداد شوند. بنابراین آن ها را جدی بگیرید، حرفه ای رفتار کنید و حوصله داشته باشید.

۱- شرکت در نظر سنجی: یک ایده جالبی که به تازگی در ایران عملی شده، استفاده از کاربران فضای مجازی برای شرکت در نظرسنجی ها و تحقیقات بازار است. کار کردن با این وبسایت ها و اپلیکیشن ها ساده است. فرم های آنلاین را پر می کنید و به ازای هر فرم پر شده مبلغ یا هدیه ای مشخص به عنوان درآمد دریافت می کنید.

۲- خرید و فروش دامین: البته استفاده از خرید و فروش دامین این روزها کمتر رایج است. اما در سال های گذشته جزء پردرآمد ترین و محبوب ترین راهای کسب درآمد از اینترنت محسوب می شد. کلیت کار ساده است، یک دامین آزاد با نام مناسب که احتمالا درآینده خیلی ها سراغ آن خواهند آمد خریداری کنید، منتظر بمانید و بعد به مشتری بفروشید. همین!

۳- تولید محتوا و وبلاگ نویسی: شاید جالب ترین راه کسب درآمد از اینترنت همین باشد. البته فرمول های مختلفی هم برای این کار وجود دارد. وبسایت هایی هستند که در ازای محتوای تولیدی شما و یا متناسب با تعداد بازدیدهای صورت گرفته از مطالبتان به شما پول پرداخت می کنند. البته هرکدام از این روش ها مزیت خود را دارد. مثلا در پرداخت بازای بازدید، رشد درآمد شما هیچ وقت متوقف نمی شود اما درآمدتان را هم با کمی تاخیر دریافت می کنید. مزیت این روش کسب درآمد آنلاین در این است که اگر نوشتن را متوقف نکنید، علاوه بر کسب درآمد می توانید در فضای مجازی مطرح شده و خود را به دیگران معرفی کنید.

۴- درآمدهای کلیکی: محبوبیت و استفاده روزافزون از بسیتر اینترنت سبب شده که بیشتر کسب و کارها وبسایت خودشان را داشته باشند و حتی با فروش محصولاتشان در وبسایت درآمدزایی کنند. برخی از این سازمان ها برای افزایش میزان بازدید و ورودی به وبسایتشان اقدام به خرید ترافیک می کنند. شما می توانید در وبسایت های افزایش بازدید عضو شده و با کلیک روی لینک هایی که در اختیارتان قرا می گیرد درآمد کسب کنید.

۵- کسب درآمد با شبکه های اجتماعی: البته این روش بیشتر برای کسانی مناسب است که می توانند محصول یا خدمتی را به دیگران ارائه کنند. برای مثال هنرمندانی که محصولاتی مانند کیف دستی یا گردنبند تولید می کنند می توانند بدون نیاز به داشتن مغازه یا راه اندازی وبسایت، محصولاتشان را از طریق اینستاگرام به دیگران معرفی کرده و به فروش برسانند.

البته راه های کسب درآمد از اینترنت به همین ها محدود نمی شود و برخی از آنها مانند استفاده از شبکه های اجتماعی نیاز به بررسی بیشتر و آموزش تکنیک های خاص خودشان را دارند.

0 دیدگاه 490 بازدید 13
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.