تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به این لحظه می باشد

دسته ها :‌ سرگرمی

فیلم STAR WARS: ROGUE ONE، در چند قدمی فروش یک میلیارد دلاری

بعد از رسیدن به فروش ۵۰۰ میلیون دلاری طی هفته‌ گذشته، بر اساس گزارشات Empire فیلم Star Wars: Rogue one اکنون رقم ۸۰۰ میلیون دلار را در فروش جهانی خود به ثبت رسانده، رقمی که این اثر در ۱۸امین روز عرضه‌ی خود (از تاریخ ۱۶ دسامبر) به آن رسیده است.

این اثر در سینماهای ایالات متحده حدود ۴۴۰ میلیون دلار فروش داشته و پیش‌بینی می‌شود بعد از نمایش خود در سینماهای چین (که رتبه‌ی دوم بزرگترین بازارِ فیلم و سینمای جهان را در اختیار دارد) در تاریخ ۱۳ ژانویه، به فروش جهانیِ یک میلیارد دلاری دست پیدا کند.

لازم به ذکر است که فیلم The Froce Awakens در سال ۲۰۱۵ توانست به فروش ۲٫۰۶۸ میلیارد دلار برسد و به عنوان یکی از پول‌ساز‌ترین و موفق‌ترین آثار سینمایی تمام ادوار بعد از Titanic (با فروش۲٫۱۹ میلیارد) و Avatar (با فروش ۲٫۷۸ میلیارد) نام خود را در تاریخ سینما به ثبت برساند.

در کل سال گذشته (۲۰۱۶)، سال بسیار موفقیت‌آمیزی برای Disney به حساب می‌آمد. فیلم‌های این کمپانی در این سال توانستند بیش از ۷ میلیارد دلار درآمد را در سطح جهانی به ثبت برسانند که خود یک رکورد در این زمینه‌ به حساب می‌آید. آثاری همانند Captain America: Civil War، Finding Dory و Zootopia هرکدام توانستند بتنهایی بیش از یک میلیارد دلار فروش داشته باشند در حالی که فروش The Jungle Book نیز در نهایت به رقم ۹۶۶ میلیون دلار رسید.

 

0 دیدگاه 163 بازدید 5
آیا شما هم به نویسندگی علاقه دارید؟

دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهی ثبت نشده است.